Hirdető összes ingatlan hirdetése (70 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 70 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47626756)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Örökösföldön, Fazekas János téren 1+2 szobás, erkélyes, 66 nm-es lakás eladó panel építésű liftes társasház 8. em...
50 900 000 HUF
771 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (44965993)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, Állomás közelében, Árpád utcában 2+2 szobás, erkélyes, 2. emeleti, teljes körűen felújított 78 nm-es lakás eladó ...
54 900 000 HUF
703 846 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73645732)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán- Kőlaposon, eladásra kínálok Új építésű, Nappali + 3 szobás, 104 nm-es, önálló családi házat, 11 nm-es fedett tera...
87 500 000 HUF
841 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74442314)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Ságvári kertvárosban 1. emeleti, Felújított állapotú, Nappali + 1  szobás, dupla erkélyes, 38 nm-es lakás tégla é...
41 900 000 HUF
1 102 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (49233594)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Autóbusz állomás közelében 2 szobás, erkélyes, azonnal birtokba vehető, 56 nm-es lakás, tégla építésű társasház 2...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39473414)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, Korányi f. Utcában eladásra kínálunk 2+2 szobás, erkélyes, 69 nm-es, 2. emeleti, felújítandó állapotú lakást 4 em...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (92677292)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyházán, Északi körúton 1+1 külön nyíló szobás, azonnal birtokba vehető, 43 nm-es lakás, tégla építésű szigetelt társasház...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (45499259)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyházán, Toldi utcában panel építésű társasház található garázs eladó, mely 18 nm-es, önálló helyrajzi számmal rendelkezik...
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34288959)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Kosbor utcán tégla építésű, liftes társasházban, Nappali + 2 szobás + gardrób, erkélyes, 61/74 nm-es, 4. emeleti ...
66 500 000 HUF
898 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (69576244)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Malomkertben, Ady Endre utcában, 2 külön nyíló szobás, 46 nm-es csúsztatott zsalus építésű társasház 3. emeletén ...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (75424621)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Belvárosban, Omnia kávézó közelében eladásra kínálunk Nappali + 1 szobás, 2 erkélyes, 58 nm-es lakást tégla építé...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (96675799)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Hímesben, 1. emeleti, 2 szobás, 58 nm-es lakás, tégla építésű zárt udvaros társasházban garázzsal együtt eladó! a...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (14547763)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Vasvári Pál utcában, 1+2 szobás, 65 nm-es lakás panel építésű társasház 3. emeletén eladó! A lakás jellemzői: ...
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (15377534)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Kert utcában Nappali + 2 szobás, erkélyes, 72 nm-es lakás eladó szigetelt, tégla építésű liftes társasház 4. emel...
59 000 000 HUF
819 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (66324554)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Városi Uszoda közelében 2. emeleti, Nappali + 2 külön nyíló szobás, erkélyes, 69 nm-es lakás, tégla építésű zárt ...
64 500 000 HUF
934 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (79512335)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Szarvas utcában, Azonnal birtokba vehető 1+2 szobás, 53 nm-es lakás szigetelt, tégla építésű társasház 2. emeleté...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (23624734)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Vasvári Pál utcában Nappali +  1 szobás, 57 nm-es lakás szigetelt, tégla építésű társasház 4. emeletén eladó! A...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (95944387)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi utcában, panel építésű, szigetelt, liftes társasházban nagy konyha-étkezős, 2 külön nyíló szobás, 55 nm-es,...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (43397739)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Ságvári Kertvárosban 3 külön nyíló szobás, 83 nm-es lakás eladó tégla építésű társasház 2. emeletén. A lakás je...
56 900 000 HUF
685 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (86338784)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, Ferenc körúton Azonnal birtokba vehető, 2+1 szobás, erkélyes, 61 nm-es lakás eladó egy szigetelt, csúsztatott zsa...
47 900 000 HUF
785 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 4 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Favorit Ingatlanközvetítő Iroda összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal