Rendezés:

Összes találat: 15 db
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (75773648)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 689 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán az Áchim lakótelep szomszédságában, eladó egy 80 nm-es, felújítandó családi ház. a telek tágas, 689 nm-es, összközm...
14 900 000 HUF
186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tanya hirdetés (45351492)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 2899 m2
Telekterület: 9687 m2
Szobaszám: n/a
Békéscsaba Felsőnyomáson, 3000 nm-es tanya eladó, 30 ak szántóval. Villannyal, házivízművel. (G) Irányár: 8, 9 MFt Tel: +3620...
8 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (64892474)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Sarkad belvárosában eladó egy 120 nm-es, 3 szobás, jó állapotú családi ház. Üres, azonnal költözhető! Irányár: 25, 9 MFt Tel...
25 900 000 HUF
182 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai házrész hirdetés (48574647)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 170 m2
Szobaszám: 1
Békéscsaba belvárosában, eladó egy tágas, világos, egyszobás házrész. (F) Irányár: 23, 5 MFt Tel: +36205020207 Békéscsaba ab...
23 500 000 HUF
510 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (44754449)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Békéscsabán, a 3. kerületben, eladó egy 122 nm-es, amerikai konyhás, felújított családi ház, 2 fürdőszobával. 700 Nm-es telken....
39 900 000 HUF
327 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eleki családi ház hirdetés (87346531)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Eleken, eladó egy 2 szoba + nappalis, felújított, téglaépítésű családi ház, 30 nm-es fedett terasszal, 21 nm-es garázzsal. (D) ...
25 900 000 HUF
235 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (28696559)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 7
Békésen, az Ibrányi városrészen, eladó egy 180 nm-es, kilencvenes években épült téglaház, garázzsal. Irányár: 38, 9 MFT Tel: +...
38 900 000 HUF
216 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétsopronyi családi ház hirdetés (86762774)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1464 m2
Szobaszám: 4
Kétsopronyban, eladó egy téglaépítésű, napelemes 115 nm-es családiház, sok extrával. 102 Nm-es géptárolóval, műhellyel, ipariár...
39 900 000 HUF
346 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (12936579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: n/a
Békéscsabán, az elkerülő közelében, eladó egy 3000 nm-es, körbe kerített, hangulatos, rendezett telek, kerti tóval. Víz, villan...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb üzlethelyiség hirdetés (77625993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 5 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Békéscsabán, az Andrássy úton, forgalmas helyen, 5 nm-es üzlethelyiség eladó.  Irányár: 1, 5 MFt Tel: +36205020207 Békéscsab...
1 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (94356749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 2
Békéscsabán, a Tesco közelében, eladó egy 112 nm-es, felújítandó családi ház, összközműves, 713 nm-es telken. (F) Irányár: 15,...
15 900 000 HUF
141 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (87333369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Békéscsabán, Jaminában, buszmegálló, óvoda, iskola, ABC közelében, eladó egy 2 szoba + gardróbos, felújított családi ház, 38 nm...
39 999 000 HUF
425 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (79397465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 510 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 7
Békéscsabán, központ közelében, eladó egy 510 nm-es, több célra alkalmas téglaépület - intézménynek, szállodának, több generáci...
180 000 000 HUF
352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai fejlesztési ipari terület hirdetés (76992279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 36938 m2
Telekterület: 54383 m2
Szobaszám: n/a
Békéscsabán, a Kígyósi úton kiváló adottságokkal rendelkező, forgalmas útszakasz melletti, ipari hasznosításra is alkalmas, 54....
120 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (34867759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 7200 m2
Szobaszám: 2+ 4 fél
Békéscsaba központjától 3 km-re, korszerű, modern, passzív ház eladó. a főépület 130 nm-es, 5 szoba + nappalis. Parkosítva, ter...
89 000 000 HUF
684 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Gold Ing Ingatlaniroda összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal