Hirdető összes ingatlan hirdetése (98 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 98 db
Eladó Maglódi tégla lakás hirdetés (34395379)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 4 fél
Maglódon az autómosó közelében, új építésű környezetben eladó egy 99 nm-es sorházi lakás (tulajdoni lapja szerint 90nm, a teras...
120 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (85414765)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1068 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Maglód csendes utcájában kínálok megvételre önálló telken elhelyezkedő, jelenleg két lakrészből álló családi házat. Az ingatlan...
85 000 000 HUF
965 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (67754274)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Őrmezőn Kérő utcában 4. emeleti, felújítandó, loggiás lakás panelprogramos házban! Eladó Budapest 11. kerületében, Őrmező vár...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (15654369)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Exkluzív élettér saját kerttel angyalföldön 2016-os épületben Angyalföld kedvelt, nyugodt részén eladó egy 75 m²-es, földszint...
145 900 000 HUF
1 945 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (69777779)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén találhat a...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (39312365)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Maglódon, Nyaraló vasútállomás közelében eladó családi ház! Maglód kedvelt részén, a Nyaraló vasútállomás közelében eladó egy...
65 000 000 HUF
812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (49733124)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, tégla építésű családi házrész egy csendes, kertvárosi mellékutcában, saját használatú udvarrésszel! Az ingatlan telj...
54 900 000 HUF
1 307 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (59821976)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (16773768)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás kiváló állapotú lakás a 19. kerület legcsendesebb részén. Az ingatlan 48nm, a nappali mellett egy ugyancsak tágas és...
58 700 000 HUF
1 222 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (48293936)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 44 m²-es, 2 szobás földszinti lakás Felsőrákos zöldövezeti részén, kertkapcsolat, autóbeállás! Budapest x. kerületében,...
42 500 000 HUF
965 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (54785663)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető négy szobás lakás ÚJPESTEN! Eladásra kínálunk Újpest víztoronynál egy 74 m2 hasznos alapterületű, erkélyes...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (83344312)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 6
Szép családi ház - Fót központban! Eladásra kínálok Fóton egy 540 nm-es telken lévő összesen 165 nm alap területű, két szinte...
103 500 000 HUF
627 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (79344495)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 53 m²-es panellakás Kispesten, a Kisfaludy utcában! Kispest egyik legfrekventáltabb, ugyanakkor élhető és jól ellátott ...
58 000 000 HUF
1 094 339 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (28242427)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Kiadó az Oktogon mellett, liftes házban egy jó állapotú, 1. emeleti, 142 nm-es, 6 szobás, utcai nézetű, cirkó fűtéses, nagypolg...
900 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (78635933)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség Újpesten a Pozsonyi lakótelepen megvételre egy 46nm-es, két szobás, felújított, tizedik emeleti, panoráma kilá...
58 000 000 HUF
1 260 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (51437563)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik közkedvelt részén, a III. kerületben, a Raktár utcában kínálunk megvételre egy 50 nm alapterületű, 2 szobás, pan...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (54357149)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 5
Eladó a XVII. kerületben az Akadémiaújtelepen, 562 nm-es telken, pillanatnyilag 2 generációnak kialakított, 160 nm-es családi h...
149 900 000 HUF
936 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (32723193)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 3
Maglód központjában eladó egy 1101 nm-es körbekerített összközműves telken lévő három hálószobás családi ház! Az otthon 1961-...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (32237236)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 243 m2
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, teljesen felújított családi ház pesterzsébet kedvelt RÉSZÉN! Pesterzsébet frekventált, mégis csendes utcá...
79 900 000 HUF
1 598 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (12845743)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 4
Eladó mediterrán stílusú családi ház a Malomárok lakóparkban tágas élettérrel, dupla garázzsal és gyönyörű kerttel A csendes, ...
196 000 000 HUF
1 113 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 5 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Márvány utca_Bánáti összes hirdetése között is.