Hirdető összes ingatlan hirdetése (80 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 80 db
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (75394448)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét - Hollandfaluban, 488 m2-es telken, 145 m2-es, nappali + 3 szobás, garázsos ház eladó! Jellemzők: - energetika A+++...
163 000 000 HUF
1 124 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (93439342)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 823 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét - Kadafalván, 823 m2 telken, 98, 89 m2-es, nappali + 3 szobás családi ház eladó! Jellemzők: 98, 89 m2 823 m2 telek...
109 900 000 HUF
1 121 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (29373737)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméten a Zimai utcában eladó kétrendbeli 2020-ban felújított gyönyörű polgár ház! Fő épület 98 nm Második lakás 30 nm Ha...
139 000 000 HUF
1 085 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (99355351)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Új építésű nappali + 3 szobás ház eladó! Kecskemét közelében, Helvécia új családi házas övezetébenúj építésű, nappali + 3 szo...
81 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (87487743)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Petőfivárosban, 214 m2-es telken, 62 m2-es, 2 szobás kertkapcsolatos lakás eladó! Jellemzők. - Melléképület: 1...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34586375)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1546 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 2010-ben épült, jó állapotú, 98m²-es könnyűszerkezetes családi ház 1546 m²-es gondozott telken, csendes, betonút mell...
72 000 000 HUF
734 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (74678436)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Kecskemét - Ballószögön, 750 m2-es telken eladó egy bruttó 112 m2-es, modern kialakítású könnyűszerkezetes családi ház. Az in...
99 900 000 HUF
891 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (87474224)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma