Hirdető összes ingatlan hirdetése (65 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 65 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47558727)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyháza Jósavárosban, a Korányi f. Utcán négyemeletes társasház 2. emeletén eladó egy 69 nm-es, 2+2 szobás, erkélyes, műany...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33713739)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Belváros közelében, a Mező utcán, 33 nm-es, 1 szoba, nappalis, erkélyes, műanyag nyílászárókkal és redőnnyel szerel...
150 000 HUF/Hó
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (78412162)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Belvárosban, a Búza téri piac közelében, 76 nm-es, 3 szobás, erkélyes, kívülről szigetelt, műanyag nyílászárókkal s...
52 500 000 HUF
690 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (46559991)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Állomás közelében, az Arany János utcán eladó egy 66 nm-es, földszinti lakás kívülről szigetelt társasházban. Az in...
49 900 000 HUF
756 060 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39757738)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Belváros közelében, az Északi körúton eladó egy kívülről szigetelt, téglaépítésű társasház 2. emeletén kínálunk meg...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (53528974)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Kótaj nyugodt, kedvelt részén, főút közelében eladó egy 80 nm-es, 3 szobás, tégla építésű családi ház, 2100 nm-es, akár megoszt...
32 900 000 HUF
411 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (15734233)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Autóbusz állomás közelében,  56 nm-es, 2 szobás, erkélyes, járólap és parketta burkolattal rendelkező, gázkonvektor...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (26553759)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Belvárosban, a Kossuth utcán, eladó egy 76 nm-es, 3 szobás, erkélyes, kívülről szigetelt, igényes kialakítású, lift...
63 900 000 HUF
840 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (12443474)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1688 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza-Nyírszőlős központjában 85 nm-es,  2 + 1 szobás családi ház, 1688 nm-es, rendezett telken eladó.  Az ingatlan egyed...
64 900 000 HUF
763 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34873634)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyháza Belvárosban, a Vasvári Pál utcán eladó egy 65 nm-es, felújított, 1+2 szobás lakás, négyemeletes társasház 3. emelet...
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (67999134)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 669 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Nyírszőlősön megvételre kínálunk egy vegyes falazatú, 2 nappali + 3 szoba,  étkezővel rendelkező, 140 nm-es  szinte...
69 900 000 HUF
499 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (56365346)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2577 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Nyírszőlős kivezető szakaszán eladásra kínálok egy 2018 ban hb 30-as téglából épült, 130 nm-es 2+1 szoba nappalis, ...
85 000 000 HUF
653 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (93297846)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 3300 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Nyírszőlős kedvelt, csendes részén, a Belvároshoz 6 km-re, 110 nm-es, 3 szoba, konyha, étkezős, műanyag nyílászárók...
61 500 000 HUF
559 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33533354)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belváros szívében, a sétáló utca közelében, gyalogosan is könnyen elérhető környezetben eladó egy tágas, 69 nm-es, ...
64 500 000 HUF
934 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (69349394)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belvárosban, a Sólyom utcán, szigetelt zárt udvaros társasház első emeletén eladó egy 58 nm-es, 2 szobás kilépővel ...
45 500 000 HUF
784 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai üzlethelyiség utcafronton hirdetés (43756253)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza Belvárosban, a Rákóczi utcán, az Átrium Üzletház első emeletén eladó egy 42 m²-es, sokoldalúan hasznosítható üzleth...
22 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (19917816)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, a Bujtosi-tó közelében eladó egy 67 nm-es, második emeleti, nappali + 2 szobás lakás, egy külsőleg ...
69 000 000 HUF
1 029 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Nyíregyházai sorház hirdetés (74953623)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Korányi f. Utcán, téglaépítésű, 150 nm lakóterületű 3 szoba + nappali, étkező konyhával beépített gépesített konyha...
300 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (47371639)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Belváros peremén, a Ferenc körúton, eladó egy 61 m²-es, 2+1 szobás, világos, jó állapotú lakás. Az ingatlan 9 emele...
47 900 000 HUF
785 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (97326598)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán a Kossuth utcán, eladó egy 39 m²-es, 1 szobás, földszinti lakás, melynek főbb jellemzői a következőK: műanyag nyí...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 4 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda összes hirdetése között is.