Hirdető összes ingatlan hirdetése (45 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 45 db
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (57359647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagycsaládosok, befektetők figyelmébe! Budapest, IX. kerület dinamikusan fejlődő részén a Milleneumi Városközpontban eladó a So...
99 500 000 HUF
904 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (37723674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1228 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 35 percre, Dabas központi, elit, részén nívós környezetben eladó egy önálló 106 nm-es családi ház 1229 nm-es telekk...
108 900 000 HUF
1 027 358 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Lajosmizsei termőföld, szántó hirdetés (48996275)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 75 m2
Szobaszám: n/a
Lajosmizse külterületén eladásra kínálunk egy romantikus környezetben található tanya besorolású, 5666 nm-es, jelenleg üres tel...
4 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi termőföld, szántó hirdetés (51889458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5980 m2
Szobaszám: n/a
Budapesttől 35 km-re, Dabason az 5 főút mellett frekventált helyen 5980 m2-es terület eladó, melynek minden adottsága megvan ar...
26 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Örkényi egyéb telek hirdetés (59392475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7837 m2
Szobaszám: n/a
Budapest és Kecskemét között, Örkényben eladó, egy 7837 nm-es építési telek, ami már vázrajz szerint 8 darab 922 nm-es telekre ...
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb telek hirdetés (84339133)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2518 m2
Szobaszám: n/a
Budapesttől 35 percre Dabason eladó, egy 2518 nm-es gyep, legelő besorolású külterületi telek, csendes mellékutcában. Az utcába...
9 999 990 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ipari ingatlan hirdetés (62139334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 750 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapesttől 35 percre, Dabas déli ipari részén eladó egy, Gip-M besorolású, ipari ingatlan. Az épületek mérete 750 nm, ami alat...
79 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb telek hirdetés (23727828)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: n/a
Budapesttől 35 percre, Dabas csendes utcájában, eladó egy 720 nm-es belterületi építési telek. a telken még nincsenek bevezetve...
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (83333798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 35 percre, Dabas központhoz közel, de csendes részen eladó, egy külön bejáratos nettó 82 nm-es ikerház fél ház+ 19 ...
85 000 000 HUF
1 036 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (18757282)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 35 percre, Dabas csendes részén, Egy új lakóparkban, eladó egy külön bejáratos nettó 95 nm-es családi ház( nem iker...
89 900 000 HUF
946 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (78693495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapesttől 35 percre, Dabas központi részén, eladó egy 91 nm-es (autó beállóval) ikerház fél 400 nm-es telekkel. a ház kétlaká...
74 000 000 HUF
813 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (29849879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 35 percre, Dabas csendes részén, Egy új lakóparkban, eladó egy külön bejáratos 95 nm-es családi ház( nem ikerház) 5...
89 990 000 HUF
947 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai egyéb ház hirdetés (24442596)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Budapest és Kecskemét között, Táborfalván eladásra kínálunk egy teljesen egyedi ingatlant! a ház 2010-ben épült, de a vállalkoz...
69 000 000 HUF
811 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (42573412)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 140000 m2
Szobaszám: 4+ 10 fél
Budapesttől 35 percre, Dabas csendes részén eladó, egy különleges befektetés fantasztikus áron! a telek több hrsz számon van, í...
105 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb telek hirdetés (43728648)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: n/a
Budapesttől 35 percre, Dabas csendes utcájában, eladó 5db 720 nm-es belterületi építési telek. Akár több telket is vehet egysze...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (48322822)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 35 percre, Dabason, csendes utcában eladó, egy 64 nm-es 2 szobás családi ház, 720 nm-es telekkel. a házba a gangon ...
38 000 000 HUF
593 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Dabasi egyéb üzlethelyiség hirdetés (23346187)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapesttől 35 percre, Dabas Központi részén kiadó, egy 200 nm-es csarnok, hozzá tartozó iroda helyiséggel. Alkalmas bárminek, ...
330 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb telek hirdetés (65437354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők, építtetők figyelem! ! Budapesttől 35 percre Dabas egyik központi részétől nem messze eladó 1 db 820 nm-es telek. a ...
22 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (35246679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 8000 m2
Szobaszám: 4+ 10 fél
Budapesttől 35 percre, Dabas csendes részén eladó, egy különleges befektetés fantasztikus áron! 1 Hektár belterületi telek ami ...
120 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlengyeli egyéb telek hirdetés (63394435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2485 m2
Szobaszám: n/a
Budapesttől 25 percre Újlengyelben eladó egy 2485 nm-es 28 m széles építési telek. a Község iparűzési adó mentes, ami rendkívül...
19 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal