Hirdető összes ingatlan hirdetése (36 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 36 db
Eladó Újlengyeli sorház hirdetés (46545373)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 3
Erdőszéli nyugalom, modern kényelem - Kétszintes álomotthon Újlengyelben! Szeretne madárcsicsergésre ébredni, mégis karnyújtá...
64 000 000 HUF
853 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (18334764)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1003 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, Ganz-kertvárosban eladó egy 90 nm-es, nappali + 2 szobás családi ház 100 nm-es műhellyel, 1003 nm-...
134 900 000 HUF
1 498 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (97877433)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, önálló családi ház eladó nemesnádudvaron! a családi ház 626 nm-es telken épül és 90, 10 nm-es hasznos alapterülette...
52 500 000 HUF
583 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (24853722)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 6600 m2
Szobaszám: 5
Táborfalván eladó egy különleges vályogház, amely 110 négyzetméteren terül el, és öt tágas szobával várja új tulajdonosát. Az...
79 900 000 HUF
726 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (64889787)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 2364 m2
Szobaszám: 3
Tágas családi ház nagy telekkel, kiváló elhelyezkedéssel! Eladásra kínálunk egy bruttó ~140 m² alapterületű családi házat, am...
70 000 000 HUF
486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (69384696)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 3
Pilisen, központ közelében felújított családi ház eladóPilisen, kiváló elhelyezkedéssel a városközponttól pár perc sétára eladó...
68 000 000 HUF
478 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai ikerház hirdetés (38879664)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerház Nyáregyháza szívében privát élettér, modern KÉNYELEM! Nyugodt, rendezett környezetben, mégis központi elhe...
84 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újhartyáni családi ház hirdetés (49158437)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 5
Újhartyánon eladó egy 168 nm-es, kétszintes, napelemes családi ház, 752 nm-es telken! Az 1983-ban téglából épült családi ház ...
99 900 000 HUF
594 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dánszentmiklósi családi ház hirdetés (33339697)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1171 m2
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás 77 m2-es családi ház Dánszentmiklós kiváló részén! Az ingatlan kiváló elosztású 1171 m2-es sarki telken helyez...
49 900 000 HUF
648 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői ikerház hirdetés (18737573)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 672 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, kertkapcsolatos lakás eladó Monorierdőn hőszivattyúval, saját kerttel! ! ! Monorierdő csendes, nyugodt részén ela...
84 900 000 HUF
1 022 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi családi ház hirdetés (34935673)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 886 m2
Szobaszám: 3
ÁRCSÖKKENTÉS! Inárcson, Budapesttől csak 20 percre eladó egy 90 nm-es, kétszintes családi ház, mely 84 nm-el lett bővítve, íg...
54 500 000 HUF
605 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi családi ház hirdetés (14934374)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 6
Inárcs központjában eladó egy összesen 178 m2-es családi ház, mely két generáció együttélését teszi lehetővé! ! ! Az összesen...
89 900 000 HUF
595 364 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi családi ház hirdetés (28997925)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 293 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 5
Otthon és vállalkozás egyben Inárcs szívében! Eladó Inárcs központjában egy minden igényt kielégítő, részben felújított, 3 sz...
199 900 000 HUF
682 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai ikerház hirdetés (55225594)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 4
Felső Nyáregyházán Újépítésű ikerház fél! Nyáregyháza központi részén kínálom megvételre ezt a 99 nm alapterületű ikerházfele...
87 900 000 HUF
887 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dánszentmiklósi ikerház hirdetés (64966991)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű 4 szobás ikerház dánszentmiklóson! Közös fal nem érintkezik, fedett gépkocsitároló a kettő lakás KÖZÖTT! Kiv...
56 900 000 HUF
862 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi lakóövezeti telek hirdetés (34935893)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1046 m2
Szobaszám: n/a
Hernádon, Budapesttől csak fél órányira, belterületi, építési telek eladó! A telek 1046 nm-es, Lf-02 besorolású és 20 %-ig be...
14 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dánszentmiklósi ikerház hirdetés (96637474)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 3
Eladó új építésű 78 m2-es 2 szoba + nappali kialakítású ikerház Dánszentmiklóson! Telek mérete: 564 m2Budapest távolsága 40 per...
60 840 000 HUF
780 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (49973423)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4
Alacsony rezsi? Új, energiatakarékos otthon? Kedvező kamatozású hitel? Ne keresse tovább megtalálta! Bugyi csendes, kertváros...
130 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (45425623)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1012 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő he...
39 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi tégla lakás hirdetés (32735843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó dabason új építésű, földszinti LAKÁS! ! ! LEGYEN új lakója ennek a 2024-ben elkészült energiatakarékos fűtésrendszerrel...
79 900 000 HUF
951 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Vecsés összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal