Hirdető összes ingatlan hirdetése (110 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 110 db
Eladó Tállyai családi ház hirdetés (36799533)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 337 m2
Szobaszám: 5
Eladó exkluzív, 300 éves apartmanház Tállya történelmi központjában a világörökség részét képező Tállya szívében, közvetlenül a...
80 000 000 HUF
444 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópetri családi ház hirdetés (44245859)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2810 m2
Szobaszám: 3
Sajópetri szívében, csendes, forgalomtól mentes zsákutcában kínálunk megvételre egy 1973-ban épült, szilikát szerkezetű családi...
24 990 000 HUF
208 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Encsi tégla lakás hirdetés (37944997)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálunk Encs főutcáján, a Petőfi utcán egy 131 nm-es, nappali + 3 szobás, 2. emeleti társasházi lakást közvetlenül az...
35 000 000 HUF
267 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki panel lakás hirdetés (94652763)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Putnokon, a belvárosban, a Mátyás király téren, szigetelt panel épületben eladó egy jó állapotú, tehermentes, földszinti, 68 nm...
21 900 000 HUF
322 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (49398839)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 830 m2
Szobaszám: 9+ 2 fél
Lakás és vállalkozás akár egy helyen - kiváló adottságú ingatlan, kiváló befektetési lehetőség Miskolcon frekventált, jól megk...
98 000 000 HUF
296 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34578733)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 1
Miskolc-Vasgyár csendes, családi házas övezetében eladó egy jó állapotú, részben felújított, összkomfortos ikerház, amely kivál...
24 500 000 HUF
371 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (78447739)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (73836438)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1378 m2
Szobaszám: 3
Mezőcsát, felújított, 100 m2, 2 szobás, összkomfortos családi ház ELADÓ Mezőcsát, csendes, nyugodt, központ közeli családi ház...
19 900 000 HUF
221 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34444593)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 443 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújításra váró ingatlan, Miskolc közkedvelt részén-martinkertvárosban-a Gvadányi utcában. Felújítandó? Igen! Lesz vel...
29 900 000 HUF
271 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (81739737)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, de azonnal költözhető, hangulatos 2 szobás lakás eladó Miskolcon, Selyemréten, csendes mellékutcában, közvetlenül ...
24 500 000 HUF
480 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (46583692)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás álomotthon a Szentgyörgy lakóparkban önálló garázzsal és TÁROLÓVAL! Miskolc egyik legkedveltebb részén a Szentgyörgy...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerencsi családi ház hirdetés (47177113)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Szerencs belvárosában, a Szűk utcában egy bruttó 90 nm-es családi ház, mely 225 nm-es telken helyezkedik el. Az ingatlan ...
19 900 000 HUF
221 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Emődi családi ház hirdetés (77966824)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Emőd | Alkalmi vétel! Részben felújított családi ház eladó Emőd egyik csendes utcájában. a felújítási munká...
13 890 000 HUF
198 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37836554)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolcon, az Avas kedvelt részén az egyetem közelében kínálunk megvételre egy 73 nm-es 3 szobás lakást egy 10 emeletes panel t...
36 990 000 HUF
506 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci sorház hirdetés (36799684)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó Miskolc, Bábonyibérc városrészen egy tégla falszerkezetű, jó állapotú sorház. a 2 lakószintes, nettó 255 m2-es ingatlan e...
84 990 000 HUF
491 271 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsodnádasdi családi ház hirdetés (23632542)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1246 m2
Szobaszám: 3
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében, Borsodnádasdon - kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában - eladó egy természetközeli, csend...
20 000 000 HUF
217 391 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (75765224)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 7
Miskolc egyik legnívósabb, kiemelten keresett városrészében, Babonyibérc exkluzív környezetében kínálunk megvásárlásra egy kivá...
164 900 000 HUF
659 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (75329214)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 3
Eladó Mezőkövesden egy 75 m2-es, 3 szobás családi ház, 547 m2-es telken. Az ingatlan szerkezetileg jó állapotú, stabil alapot...
42 500 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45632543)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2