Rendezés:

Összes találat: 5 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42884234)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Xviii. - XIX. kerület határán kínálok megvételre egy 42 nm-es, két szobás, földszinti, kertkapcsolatos, jó állapotú tehermentes...
62 900 000 HUF
1 497 619 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (81473853)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Felújított lakás bomba áron! Nézze meg még MA! X kerület központi, mégis csendes részén kínálok megvételre egy 74 nm-es telje...
79 000 000 HUF
1 067 567 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41797397)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvelt környék -kedvező ár! Nézze meg ÉRDEMES! XVIII. kerület kedvelt részén a Szent Lőrinc telepen kínálok megvételre egy 4...
55 900 000 HUF
1 270 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (45458132)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
ÁRCSÖKKENÉS! ! Zuglóban kínálok megvételre egy 34 nm-es egy szobás, világos, azonnal költözhető lakást három szintes, közös ke...
44 900 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (34543943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 881 m2
Szobaszám: 7
Kitűnő befektetés! Ritka LEHETŐSÉG! HÁROM külön bejáratú lakás egy családi házban! Csak az irodánk KÍNÁLATÁBAN! KISTARCSÁN k...
130 000 000 HUF
812 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal