Hirdető összes ingatlan hirdetése (41 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 41 db
Eladó Konyári családi ház hirdetés (51531435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1874 m2
Szobaszám: 2
Otthon Start Hitelprogram! Eladó Jó állapotban lévő családi ház Konyáron! Kivételes Lehetőség! Ár: 19. 000. 000 Ft | Alapterüle...
19 000 000 HUF
267 605 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (34534346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Mikepércs, déli részén eladó egy 2 szobás, nappalis családi ház. Az ingatlan 80 m2, a telek 711 m2 nem kicsi, de nem is túl na...
44 900 000 HUF
561 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pocsaji családi ház hirdetés (87896328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar vármegye, Pocsaj Nagyközség, Nagyvárad vonzáskörzetében, központi, bevezető széles úton eladó, 90 m2-es, családi há...
74 500 000 HUF
827 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (34436354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 3
Eladó Zsákán egy 60 m2-es, 3 szobás, vegyes falazatú ingatlan. Felújítandó, de kiváló alapot nyújt azoknak, akik saját elképze...
8 000 000 HUF
181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (63247985)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar vármegye, Zsáka településen megvételre kínálok egy 87 nm alapterületű, felújított három szobás, nagy nappalis csalá...
9 700 000 HUF
102 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárándi családi ház hirdetés (73326954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2300 m2
Szobaszám: 2
Sárándon eladó egy 58 négyzetméteres palatetős vályogház, ami 2300 négyzetméteres osztható telken található. Az ingatlan csende...
32 000 000 HUF
533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (26435927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 2
Vámospércsen az Acsádi utca közelében eladó egy 60 nm-es, 2000-ben épült tégla építésű felújítandó ház, 472 nm-es telken. Az in...
8 800 000 HUF
146 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Derecskei családi ház hirdetés (99992949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínáljuk a Hajdú-Bihar Vármegyei Derecskén lévő angol típusú amerikai konyhás, nappalis, étkezős 2+fél szobás családi ...
59 500 000 HUF
683 908 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai családi ház hirdetés (97646483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1171 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kabán egy beton alapra épült, tégla falazatú, betonfödémes családi ház. Az ingatlan egy 1171 m2-es önálló telken elhelyez...
39 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (99262797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1111 m2
Szobaszám: 3
Otthon Start Hitelprogram! Hajdú-Bihar vármegye, Nádudvar településen megvételre kínálok egy 90nm alapterületű, három szobás cs...
25 000 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bihartordai családi ház hirdetés (55653533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2151 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-Bihar vármegye, Bihartorda településen megvételre kínálok egy 96 nm alapterületű, két szobás, kádárkocka tipusú családi h...
13 900 000 HUF
144 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói sorház hirdetés (31435222)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 314 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó Sorházi Otthon Hajdúszoboszló Szívében! Árpád utca 46. ? 103. 900. 000 Ft Alapterület: 126 m2 Szobák: 5 (3 teljes + 2 fé...
103 900 000 HUF
824 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (24697478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 1384 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kizárólag az Otpingatlanpont Kft kínálatában, Hajdú-Bihar vármegyében, Hajdúszoboszló Déli városrészén, megvételre ajánlok, egy...
15 000 000 HUF
254 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói egyéb lakás hirdetés (97393532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúszoboszlón, fürdő közelben 2 szintes 3 szobás lakás ELADÓ! ! ! A lakás nettó alapterülete 78 m2 + 20 m2 terasz. Helyiség...
51 900 000 HUF
665 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (35368973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar vármegye, Hajdúszoboszkó településen, Európa legnagyobb fürdőkomplexumától 200 méterre, kiváló állapotú lakás eladó...
84 900 000 HUF
1 035 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (24649316)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1358 m2
Szobaszám: 3
Hajdúszoboszló kertvárosában eladó egy 108 nm-es 3 szobás családi ház, 1358 nm-es telken. Az ingatlan az 1980-as években épült ...
61 900 000 HUF
573 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói hétvégi ház hirdetés (99469491)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: 810 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Hajdúszoboszló külterületén a Pityeri dűlőben 810m2 telken lévő zártkerti 13m2 ingatlant! Az 1989-ben épült...
7 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (28713349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
**? ? Luxus családi ház eladó Debrecenben, az Árpád tér közelében! ** Egy **prémium minőségben megépített, 200 m? -Es, új épít...
180 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói egyéb lakás hirdetés (76922189)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
49 900 000 HUF
639 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (44857589)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 251 m2
Telekterület: 611 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Hajdúszoboszlón lakóház, bejáratott apartmannal eladó! A lakóház alapterülete 126, 93/174, 03 m2 falak nélkül, az apartman al...
168 000 000 HUF
669 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal