Hirdető összes ingatlan hirdetése (27 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 27 db
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (72693213)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 2
Gyálon eladó egy különbejáratú 2 szobás házrész saját kerthasználattal nyílt kocsibeállási lehetőséggel. A 81 nm-es 2 szoba, a...
49 900 000 HUF
616 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (46245358)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Józsefváros, Panorámás Déli fekvésű 3 szobás erkélyes klimatizált lakás eladó a Baross utcában. A jó elrendezésű 64 m2-es, 9. ...
74 800 000 HUF
1 168 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (32932354)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kelenföld, Albert utcai park közelében eladó egy 2+1 szobás összkomfortos lakás. a társasház saját kerttel rendelkezik, jó álla...
105 900 000 HUF
1 534 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi családi ház hirdetés (74382957)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Keszthely Kertvárosi részén eladó egy kétszintes dupla teraszos ház zsák, utcában. Hévízre panorámás. Telek mérete 369 nm. Szin...
47 900 000 HUF
748 437 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (74469533)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Csepel-Csillagtelep legjobb részén Bánya utca. Eladó egy 3 szobás erkélyes lakás. Napfényes világos, jó állapotú. Műanyag nyílá...
74 500 000 HUF
1 201 612 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (84496796)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lágymányos Irinyi József utca. 37 Nm-es 1+1 szobás lakás sürgősen eladó. Azonnal költözhető, 1/1 tulajdonos, tiszta tulajdonlap...
73 900 000 HUF
1 997 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb telek hirdetés (53933867)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7064 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők figyelem! ! ! Csepel-Háros Eladó egy 7064 nm-es telek. a telek Zártkert. Rajta 3 épület. Teljesen felújított műhely,...
250 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (62241841)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23214597)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44174333)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek i...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei lakóövezeti telek hirdetés (39744234)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1448 m2
Szobaszám: n/a
Szentendre egyik legszebb részén Pismány, Panorámás telek eladó! A telek zsák utcában található így mentes a forgalomtól, csak...
57 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (72893925)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 3 szobás 65 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (44634747)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiskunhalas Felsőváros Sáfrik malom közelében eladó egy 4 lakásos társasházban 66 nm-es 3 szobás erkélyes lakás plusz egy 25 nm...
37 900 000 HUF
574 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (86723731)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (57357832)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Pilis Szabadkai szőlő részén eladó egy 2 szobás családi ház. Telek 1000 nm. Az épület 1998-ban épült, tégla építésű, hőszigetel...
34 900 000 HUF
375 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (44333576)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 2 szobás alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajodnlap s...
39 200 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (83889752)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 200 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (47953345)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 1 szobás 40 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
28 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi családi ház hirdetés (47377654)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 957 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 22
Befeketők figyelem! ! Budapest IX. kerület 5 szintes felújított apartmanház eladó. a házhoz 6 db parkoló tartozik. Az épületben...
489 000 000 HUF
510 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb telek hirdetés (61367575)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1746 m2
Szobaszám: n/a
Egér út mellett eladó egy 1746 nm-es Intézményi i-xi/k övezeti besorolású összközműves építési telek. 1, 2-Es szintterületi mut...
205 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.