Hirdető összes ingatlan hirdetése (92 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 92 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (76549528)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, klímás, gardróbszobás lakás, külön mosókonyhával a Kőrakás park közkedvelt részén! Eladó Újpalotán, a Kőrakás parkba...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (83522476)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpalotán világos, panorámás, igényesen felújított otthon eladó! XV. kerület közkedvelt részén, Újpalotán kínálok megvételre eg...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (37447397)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető négy szobás lakás ÚJPESTEN! Eladásra kínálunk Újpest víztoronynál egy 74 m2 hasznos alapterületű, erkélyes p...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (84494684)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Újpest zöldövezeti részén 2 szintes lakás jó áronKiváló lehetőség nagyobb családoknak, vagy akár otthonról dolgozóknak! Budapes...
115 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (25274275)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, panorámás lakás újpest kedvelt részén azonnal KÖLTÖZHETŐ! Újpest egyik közkedvelt utcájában, a Laborfalvi Róza utcáb...
65 000 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (63727393)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IV. kerületben, az Árpád üzletház közelében, az Árpád úton eladó egy 59 m²-es, azonnal költözhető, 1+2 félszobás panel lakás a ...
74 000 000 HUF
1 254 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (87679513)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest IV. kerületében, Újpest központjától mindössze 5 perc sétára, az Erzsébet utcában kínálok megvételre egy 3. emeleti, 6...
74 600 000 HUF
1 243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (43134363)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség Újpesten a Pozsonyi lakótelepen megvételre egy 46nm-es, két szobás, felújított, tizedik emeleti, panoráma kilá...
58 000 000 HUF
1 260 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (95289543)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gá...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33481793)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség Újpesten: 39 nm-es lakás + 7, 5 nm-es saját tároló! Otthon Start Programra alkalmasEladásra kínálunk egy teherm...
54 500 000 HUF
1 397 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34936778)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálom Újpest egyik csendes utcájában található földszinti, belső udvarra néző, 43 m²-es, 1+1 félszobás, belső udvaro...
65 600 000 HUF
1 525 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (34323263)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív lehetőség a XII. kerület szívében - Márvány utcában Budapest egyik legkeresettebb részén kínálunk megvételre egy 83 m2...
104 900 000 HUF
1 263 855 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (55247993)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Újpest kedvelt részén felújított, azonnal költözhető lakás kiváló INFRASTRUKTÚRÁVAL**Újpesti lakótelepen, rendezett panelházb...
55 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (45797477)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 453 m2
Szobaszám: 5
**Otthon, ahol minden részletnek helye van 5 szobás családi ház Újpest Dunakeszi felöli részén**Újpest csendes, családi házas ö...
143 500 000 HUF
1 025 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (15939343)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 70 nm-es, jó állapotú földszinti ingatlan a 4. kerület csendes, nyugodt részénA lakás 2019-ben jelentős felújításon e...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (95535353)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos 2 szobás lakás, parkos környezetben, kiváló közlekedéssel a XV. kerületben! a Nyírpalota úton egy 10 emeletes, liftes t...
66 900 000 HUF
1 262 264 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (68846278)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, erkélyes panellakás Újpalotán azonnal költözhetőEladásra kínálok Budapest XV. kerületében, Újpalotán a Nyírpalota ú...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (73696247)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 244 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 5
English below------Budapest IV. kerületének frekventált, mégis csendes részén kínálok megvételre egy 2003-ban épült, kiváló áll...
295 000 000 HUF
1 209 016 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (56949319)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Új Élet, Új Otthon! Újpest zöldövezetben a méltán kedvelt, Görgey Artúr úton várja új tulajdonosait ez a 86 nm. -Es, napfényes,...
110 000 000 HUF
1 279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (56949319)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
110 000 000 HUF
1 279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 5 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Szent István tér összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal