Hirdető összes ingatlan hirdetése (95 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 95 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (62337474)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsen, Siklósi úton, 4 emeletes társasház 2. emeletén eladó egy 2 külön nyíló szobás, erkélyes, teljes felújításon átesett lak...
45 990 000 HUF
919 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (57789947)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 5
Családi ház Pécsett, a Nagyszeben utcában kiváló lehetőség! Pécs kedvelt részén, a Nagyszeben utcában kínálunk megvételre egy a...
74 900 000 HUF
624 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bakócai kastély hirdetés (44549593)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 1860 m2
Telekterület: 57813 m2
Szobaszám: 13
Eladó kastélykomplexum Baranya vármegye vadregényes táján, dombokkal tarkított környezetben, Bakócán. 1720-Ban épült barokk kas...
298 000 000 HUF
160 215 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (57933465)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs Történelmi Belvárosában kétszobás, földszinti lakás eladó! *Anna utca-közel a nyüzsi, mégis csendes helyen, *96-os, azaz n...
47 900 000 HUF
1 140 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (99935435)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó nagypolgári lakás Pécs belvárosának központjában! Pécs belvárosának szívében kínálom megvételre ezt a 138 m²-es, nagy ter...
101 900 000 HUF
738 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (52342435)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Szentlőrincen egy 3. emeleti 2, 5 szobàs, 57m2-es részben felújitott panel lakás. a felújítás során műanyag nyílászárók l...
36 500 000 HUF
640 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogádi családi ház hirdetés (43497863)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 179 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 4
Bogád egy békés és barátságos település, amely mindössze 8 km-re található Pécstől. a környék nyugodt életmódot kínál, távol a ...
64 990 000 HUF
363 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (89539995)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs Belvárosában eladó egy magasföldszinti, 120 nm-es, jelenleg 3 szoba+ konyha étkező+ gardrób elosztású, felújított, 4 db sp...
85 900 000 HUF
715 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44764355)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kertváros infrastrukturálisan ellátott részén, 64 m2-es, 3 külön nyíló szobás, 2. emeleti, teljes körűen felújított lakás...
59 900 000 HUF
935 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (17764387)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeretne olyan helyen lakni ahol, jó a levegő, jó a buszközlekedés, és csendes környék és nem ijed meg egy kis felújítástól? ! ...
44 500 000 HUF
872 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (57515374)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 3
Jelentős árcsökkenés mert szeretnénk eladni! ! ! Felújítandó de lakható családi ház várja új lakóit, hogy újra élettel teljen m...
36 000 000 HUF
360 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (86959674)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, panorámás lakás Kertvárosban a Tildy Zoltán utcában! Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosának kedvelt részén, a T...
40 900 000 HUF
1 048 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (43175424)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a