Hirdető összes ingatlan hirdetése (57 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 57 db
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (71355942)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es felújítandó panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (23959527)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (18943149)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 3
Eladó teljeskörűen felújított családi ház Veresegyházán! Veresegyház csendes, jól megközelíthető részén kínálunk megvételre eg...
129 900 000 HUF
1 339 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (43949347)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 774 m2
Szobaszám: 4
Eladó önálló családi ház Budapest, XVII. kerület, Madárdomb A XVII. kerület legkeresettebb részén, a Madárdombon kínálunk eladá...
200 000 000 HUF
645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (44266765)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1034 m2
Szobaszám: 3
Mogyoródon, a Szent Jakab lakópark felett, örökpanorámás, természetközeli környezetben eladó egy 2012-ben épült, jó állapotú ön...
89 900 000 HUF
832 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (77972422)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, tégla építésű családi házrész egy csendes, kertvárosi mellékutcában, saját használatú udvarrésszel! Az ingatlan telj...
54 900 000 HUF
1 307 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (49972139)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 6
Szép családi ház - Fót központban! Eladásra kínálok Fóton egy 540 nm-es telken lévő összesen 165 nm alap területű, két szintes...
103 500 000 HUF
627 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (56587699)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Ez egy valóban minőségi ház! Új építésű ikerház eladó Mogyoródon, a Sissy Villaparkban! Eladó 2 éve épült és sosem lakott iker...
144 900 000 HUF
1 260 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (65742785)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 5
Eladó Újpest Kertvárosában, egy 420nm telken elhelyezkedő, 204nm-es, 5 szobás, tetőtér beépítéses, két generációs családi ház, ...
149 000 000 HUF
730 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (42372548)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás helyett otthon! KÁPOSZTÁSMEGYER! Eladó Budapesten, Káposztásmegyer közkedvelt részén egy 4 emeletes társasház 3. emeleté...
96 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (49645394)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Nagytarcsán sürgősen eladó egy 193 nm-es gyönyörű állapotban lévő családi ház! Szerkezetileg és esztétikailag is kifogástalan!...
169 900 000 HUF
880 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (99974713)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 224 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 5
Modern, igényes, tágas, otthonos családi ház! Dunakeszi központi részén, csendes, rendezett utcában elhelyezkedő elegáns, nagy...
193 000 000 HUF
861 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (95176142)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sürgősen eladó! Kiváló lehetőség Újpesten a Pozsonyi lakótelepen megvételre egy 46nm-es, két szobás, felújított, tizedik emele...
58 000 000 HUF
1 260 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (34774476)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, csendes lakás IV. kerületben parkra néző kilátás! Röviden:56 m²-es, jól elosztott, világos lakás a Pozsonyi u...
73 500 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (74331333)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 254 m2
Telekterület: 789 m2
Szobaszám: 1
Tágas, többgenerációs családi ház nagy telekkel felújításra kiváló lehetőség Budapest XV. kerületének kertvárosias, csendes rés...
164 000 000 HUF
645 669 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (46224463)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 7
Prémium befektetés Fóton banki bérlővel, azonnali hozammal! Eladó Fót frekventált részén egy kiváló adottságú üzleti ingatlan,...
750 000 EUR
1 412 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (38496744)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 1
Bájos kis ház Csörögön, nyugalom, lehetőség és akár állandó otthon. Vác autóval 10 perc, Budapest 30 perc távolságra van, így ...
57 000 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (37775744)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 973 m2
Szobaszám: 6
Medencés, 6 szobás családi ház nagy telekkel eladó Felső-RákoshegyenXVII. kerületben, Felső-Rákoshegy csendes, rendezett részén...
199 000 000 HUF
1 117 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli sorház hirdetés (69777987)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 3
Budapest határához közel, Pécel központi részén, 70 nm nagyságú sorház, saját elkerített 150 nm kerttel eladó! Nappali amerika...
59 000 000 HUF
842 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (54556298)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Nagytarcsa 124 millió Ft Csendes, zöld környezetben, mégis Budapest közelében keresel modern otthont? Ez az újszerű ikerházfél ...
122 900 000 HUF
1 254 081 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Szent István tér összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal