Hirdető összes ingatlan hirdetése (384 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 384 db
Eladó Turai családi ház hirdetés (99813853)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2248 m2
Szobaszám: 3
Eladó Turán, a turai kastélytól nem messze egy mindennel együtt 110 nm-es családi ház, összesen 3 szobával, külön melléképülett...
45 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (49341433)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1297 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Pilis központjához közeli családi házat! Az 1297 m2-es telken található egy 81 m2-es családi ház 9 m2-es fedet...
48 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (57875152)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Két generációs otthon Pilis szívében! Eladó Pilis belterületén egy 415 m²-es telken fekvő, két különálló házból álló ingatlan, ...
68 000 000 HUF
444 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikebudai családi ház hirdetés (89377843)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Mikebudán egy 97 m2 hasznos alapterületű önálló családi házat 700 m2-es önálló telken. IDE csak a bőröndöt ke...
68 500 000 HUF
706 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (19934439)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 3
Eladó Isaszegen egy csendes utcában, közel a központhoz egy 85 nm-es, háromszobás, jó állapotú, részben felújított családi ház,...
68 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai lakóövezeti telek hirdetés (26241484)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4118 m2
Szobaszám: n/a
Nyáregyházán építési teleknek vagy lovardának eladó ingatlan! Jelenleg lovardaként üzemel igény szerint minden beálló, lófuttat...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (23345314)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs családi ház Maglód kedvelt részén, az Apafi utcában! Eladó egy két külön bejárattal rendelkező, 2 generáció számá...
119 000 000 HUF
650 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (35779927)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 7
Vecsésen, vasútállomás, üzletek, intézmények közelében mégis csendes, nyugodt, egyirányú utcában eladó egykét generációnak is a...
87 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (51552977)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 4
Pécelen örökpanormás dombtetőn - minimál-stíluban épülő, extravagáns ház ELADÓPécelen nívós környezetben, panorámás dombtetőn, ...
210 000 000 HUF
981 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (49162147)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a Tápiógyörgyén található, kiváló elhelyezkedésű 61nm-es ingatlant! a lakóépület egy szabályos téglalap al...
22 100 000 HUF
362 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (18987432)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1752 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Pilisen egy 1732m2-es telken elhelyezkedő 68m2-es zártkerti ingatlant. Az ingatlan a 2000-ben beton alapra tég...
24 199 000 HUF
355 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (37395446)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1o12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő hely...
39 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (97945737)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 5
Eladó ez az otthonos, két generáció együtt-külön élésére alkalmas felújított családi ház. Pest vármegye délkeleti részében, Pil...
76 000 000 HUF
678 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (52646257)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 6
Prémium családi ház Fót egyik legkeresettebb részén természetközeli nyugalom Fóton csendes, zöldövezeti részén eladó egy 330 m²...
285 000 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (84437528)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 268 m2
Telekterület: 2111 m2
Szobaszám: 4
Tisztelt Érdeklődő! Engedje meg, hogy figyelmébe ajánljak egy igazán különleges ingatlant, amely egyszerre ötvözi a modern kény...
229 000 000 HUF
854 477 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (83743236)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 493 m2
Telekterület: 1713 m2
Szobaszám: 8
Exkluzív családi ház, exkluzív környezetben. Eladó Budapest 17. kerületének exkluzív részén, a méltán kedvelt Pesti úti lakópar...
449 000 000 HUF
910 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (74937279)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 979 m2
Szobaszám: 4
Kiváló lehetőség épülő szerkezetkész családi ház, fejezebbe álmai otthonát úgy ahogy megálmodta! ! Eladó 100-nm-es épülő szerke...
68 000 000 HUF
680 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (82449979)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 430 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 11
Pécelen, a Kelő lakóparkban új építésű, 2 szintes, tégla falazatú, 430 nm lakóterű, 2 lakásos ikerház, egyben megvásárolható, s...
389 000 000 HUF
904 651 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (97188734)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern otthon Turán! Megvételre kínáljuk Tura legjobb részén hat lakásos sorház középső lakásait. a lakás két szintes, te...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (49558463)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ha valami különlegesre VÁGYIK! Kőbányai villalakás a Dreher család örökségéből nagypolgári otthon teraszokkal, hatalmas terekke...
165 000 000 HUF
1 486 486 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal