Hirdető összes ingatlan hirdetése (22 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 db
Eladó Csesztregi családi ház hirdetés (32776829)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1477 m2
Szobaszám: 4
Az Őrség peremén eladó 1477 nm-es területen 78 nm-es lakótérrel rendelkező családi ház Helyiségeit tekintve rendelkezik 4 szob...
53 000 000 HUF
679 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lenti tégla lakás hirdetés (89775283)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 49nm-es földszinti lakás Lentiben Az ingatlan jelenleg felújítás alatt áll, így új tulajdonosa rövid időn belül beköltöz...
25 000 000 HUF
510 204 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tornyiszentmiklósi családi ház hirdetés (33933933)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 3206 m2
Szobaszám: 3
Tágas otthon hatalmas telekkel természetközeli élet és rengeteg lehetőség egy helyen! Eladásra kínálunk egy 110 nm-es, kiváló...
29 900 000 HUF
271 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentmihályi családi ház hirdetés (19392252)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 925 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy ingatlant, amely 67 nm lakrésszel rendelkezik 925 nm-es területen. Az ingatlan típusa az átlagostól elt...
29 900 000 HUF
453 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (39173745)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1158 m2
Szobaszám: 5
Először az ingatlan piacon! Eladásra kínálunk egy tégla építésű, önálló családi házat 1158 nm-es területtel, Zalaegerszeg-Andr...
84 700 000 HUF
584 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lenti tégla lakás hirdetés (67951589)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Lenti központjában egy azonnal költözhető 59nm-es 3. emeleti lakást A lakás modern kialakításának köszönhetőe...
29 200 000 HUF
494 915 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovászi családi ház hirdetés (51592653)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1283 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Lovásziban Eladásra kínálok Lovásziban egy 94nm-es családi házat. A ház 10cm-es külső szigetelést kapott, ho...
21 000 000 HUF
223 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovászi családi ház hirdetés (34385174)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1283 m2
Szobaszám: 4
21 000 000 HUF
223 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (73357416)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Zalaegerszeg belvárosában eladó egy 2025-ben felújított alacsony fenntartású, azonnal költözhető, 21 m2-es garzonlakás. A laká...
25 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73587717)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, erkélyes, 1+2 félszobás lakás eladó! Zalaegerszeg landorhegyi városrészén nyugodt környezetben 6. emeleti,...
37 900 000 HUF
676 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (39515784)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 342 m2
Szobaszám: 2
Felújított, azonnal költözhető családi ház eladó zalaegerszegen lakás ÁRÁÉRT! Zalaegerszeg nyugodt, belváros közeli részén kí...
43 500 000 HUF
925 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi sorház hirdetés (57915967)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 116 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó ez a 91 négyzetméteres, kétszintes sorházi lakás, amely saját garázzsal is rendelkezik. Az ingatlan Zalaegerszeg kedvelt ...
48 000 000 HUF
527 472 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (88425449)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 6
Zalaegerszeg központjától mindössze 8 perc sétára kínálom megvásárlásra, ezt az eddig még nem hirdetett, újszerű amerikai konyh...
119 999 999 HUF
923 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (78633387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zalaegerszegen 76 m²-es, kiváló állapotú lakás eladó Eladásra kínálok egy 76 nm-es, jó állapotú, keleti tájolású lakást Zalaeg...
61 990 000 HUF
815 657 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (77997256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 872 m2
Szobaszám: 7
2025-Ben felújított családi ház ELADÓ! Amennyiben egy igazán karakteres, megújult és klasszikus értékeket képviselő családi h...
129 000 000 HUF
560 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (47332959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 5301 m2
Szobaszám: 5
Eladó nappali+4 szobás családi ház Zalaegerszeg zöldövezetében – tiszta panoráma, zavartalan pihenés Elhelyezkedés & telek Cs...
89 900 000 HUF
299 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (73456936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 2093 m2
Szobaszám: 3
Zalaegerszegen, a belvárostól 10 percre, mégis békés, idilli környezetben eladó családi ház! Könnyen, takarékosan üzemeltethe...
95 000 000 HUF
896 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi egyedi garázs hirdetés (35793837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Garázs Zalaegerszegen – Becsali úti Garázssoron Eladásra kínálok egy 15 m²-es garázst Zalaegerszegen, a közkedvelt Becsal...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Boncodföldei hétvégi ház hirdetés (53459542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted