Hirdető összes ingatlan hirdetése (38 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 38 db
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (46543527)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
Debrecentől 9 km-re, Monostordűlőben 1979-ben épült, 30 nm-es, 1 szobás, tégla építésű zártkerti ingatlan eladó. Telek 700 nm. ...
25 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (52764499)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Premium 3-Room Sunny Modern Apartment for Rent in Debrecen – Nagyerdő Location. Debrecen Nagyerdő, Hadházi úton 3 szobás 72 n...
340 000 HUF/Hó
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Kiadó Debreceni ikerház hirdetés (43632258)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Also for foreigners! Gyerekes családnak is! Cégnek is! Állatbarát! Debrecen egyik kedveltebb lakóparkjában tágas, belső kétszin...
550 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (95625479)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Cégnek is! Debrecen, Egyetem sugárúton felújított, nappali+hálószobás, étkezőkonyhás, 44 nm-es, 1. emeleti, tégla építésű lakás...
200 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni ikerház hirdetés (69353378)
8 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
550 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (79786532)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gyerekes családnak is! Debrecen Nagyerdőn, nappali+1, 5 szobás, étkezőkonyhás, 70 nm-es, 1. emeleti, tégla építésű lakás június...
240 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (33898777)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak szoba! Egy személynek! Debrecen, István úton családi házban lévő bútorozott, gépesített, gázcirkó fűtésű, külön bejáratú, ...
85 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (34453133)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Also for foreigners! Debrecen, Füredi lakóparkban modern, amerikai konyhás nappali+2 szobás, 60 nm-es, 3. emeleti, tégla építés...
290 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (56633452)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosában, Jókai utcában prémium kategóriás, amerikai konyhás nappali+hálószobás, 45 nm-es, magasföldszinti, tégla ...
345 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (75544144)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bőrönddel érkezve már lehet is költözni! Debrecen Böszörményi úton 2024-ben épült, amerikai konyhás nappali+2 szobás, 53 nm-es,...
75 000 000 HUF
1 415 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (49349587)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Also for foreigners! Gyerekes családnak is! Cégnek is! Debrecen Nagyerdőn, Hadházi úton 2 szobás, étkezőkonyhás, 56 nm-es, föld...
180 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni panel lakás hirdetés (27835394)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyerekes családnak is! Cégnek is! Debrecen Tócóskertben, István úton 2 szobás, étkezőkonyhás, 55 nm-es, 2. emeleti, panellakás ...
200 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (98438443)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Also for foreigners! Cégnek is! Debrecen, Fórum közelében, Rákóczi utcában újszerű, amerikai konyhás nappali+hálószobás, 50 nm-...
250 000 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (57963963)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 4
Csapókertben 1980-ban épült, belső kétszintes, 2 nappali+4 szobás, 139 nm-es, duplakomfortos, tégla építésű családi ház 894 nm ...
99 800 000 HUF
717 985 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (99923826)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi gyöngyszem eladó! Debrecen belvárosában igényesen felújított és berendezett, nappali+2, étkezőkonyhás, 56 nm-es, föld...
79 900 000 HUF
1 426 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (18263953)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen Széchenyikertben 3 szobás, 82 nm-es, 2 emeleti, téglaépítésű lakás eladó. Igényesen felújított lakás. Ide csak költözn...
80 000 000 HUF
975 609 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (53974397)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Hajdúböszörmény csendes részén 1986-ban épült, 2016-ban teljes körűen felújított, K-NY-i tájolású, körbenapozott, téglaépítésű ...
149 000 000 HUF
596 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (43345163)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen, Boldogfalvikertben 1978-ban épült, belső kétszintes, nappali+2 szobás, 79 nm-es, tégla építésű társasházi lakás, sajá...
77 490 000 HUF
980 886 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári ikerház hirdetés (32877554)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 922 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Polgáron 1998-ban épült, belső kétszintes, nappali+1+3 fél szobás, 197 nm-es, duplakomfortos, téglaépítésű ikerház eladó. K-NY-...
57 000 000 HUF
289 340 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (42753387)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Also for foreigners! Gyerekes családnak is! Cégnek is! Állatbarát! Debrecen Nagyerdei körúton 3 szobás, étkezőkonyhás, 71 nm-es...
210 000 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal