Hirdető összes ingatlan hirdetése (31 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 31 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (83232979)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség, vagy kompakt otthon a Margit híd közelében! Budapest II. kerületének egyik legfrekventáltabb ré...
49 900 000 HUF
2 169 565 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (62123623)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított, világos lakás eladó a Fehérvári úton kiváló lokáció! Budapest XI. kerületében, a Fehérvári úton kíná...
75 000 000 HUF
1 442 307 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (72298357)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest III. kerületében, Kaszásdűlőn, kiváló elrendezésű, 73 nm-es, nappali + 2 hálós lakás eladó! Óbuda közkedvelt részén,...
89 990 000 HUF
1 232 739 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84237951)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
89 990 000 HUF
1 232 739 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (44713479)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, felújított 3 szobás lakást erkéllyel kínálok megvételre őrmezőn, a XI. kerületben panorámás kilátással! Budapest X...
82 000 000 HUF
1 490 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (54913486)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, felújított panel lakás kelenföld bartók béla út 59 m² +3 m² erkély 2 szoba 9. emelet ÉPÜLET A lakás egy panelprogram...
82 500 000 HUF
1 398 305 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (42197894)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi nyüzsgés, mégis tökéletes csend? Alakítsd saját ízlésedre ezt a remek elosztású lakást a Móricz Zsigmond körtéren! ...
89 900 000 HUF
1 426 984 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37442391)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom az Etele Plaza szomszédságában! 57 Nm-es, erkélyes otthon, saját garázzsal! Eladásra kínálunk Újbuda egyi...
98 000 000 HUF
1 719 298 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23553643)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó állapotú polgári lakás a Feneketlen-tó szomszédságában klasszikus stílus, kiváló elhelyezkedés! Budapest XI. kerületének e...
106 000 000 HUF
1 514 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (72329857)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó polgári hangulatú, 3 szobás lakás Budapest XI. kerületében Budapest XI. kerületének frekventált, mégis csendes részén kí...
134 800 000 HUF
1 567 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (77429949)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 273 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csendes kertvárosi környezetben, nagy alapterületű családi ház zöld, intim kerttel Budafokon! A XXII. kerület csendes, kertvá...
189 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (69274493)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív Lakás a Bikás Park Szomszédságában Legyen Ön az Első Lakója! Költözzön egy teljesen felújított, modern otthonba Buda s...
88 500 000 HUF
1 770 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44219937)