Hirdető összes ingatlan hirdetése (34 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 34 db
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (77694397)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Korányi kertvárosban 57 m2-es 3 szobás műanyag nyílászárós erkélyes lakás, kedvező áron eladó. A társasház sziget...
38 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (77694397)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
38 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (77489373)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belváros közeli 1. emeleti, 2 szobás erkélyes lakás eladó! Amit az ingatlanról tudni érdemes:- 55 nm- tégla építés...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (27992444)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (94739497)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Korányi utca kedvelt részén 4 szobás lakás eladó! Főbb jellemzők:- Szigetelt panel, 4 emeletes társasházban 2. ...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (94739497)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39734534)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szuper ár garázzsal! Nyíregyháza, Sóstói úton, 3 szobás, erkélyes, napfényes, tágas lakás eladó. Irányár: 42 900 000 Ft + 36 ...
42 900 000 HUF
572 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (38444589)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1093 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Kótaj csendes utcájában! Kótaj nyugodt, csendes részén, mégis a központhoz közel kínálunk megvételre egy 92 m...
39 000 000 HUF
423 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47327359)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában 2003 - ban téglából, emelet ráépítéssel épült 5. emeleti, 57 nm-es, kettő szobás lakás eladó. Irányá...
39 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33953934)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 2 szobás, téglaépítésű lakás Nyíregyházán, a Sólyom utcában. Nyíregyháza kedvelt, csendes részén, a Sólyom utcában elad...
45 500 000 HUF
784 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (63922713)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Nyíregyháza Lengyel utcában, 4 szintes, amiből 3 szint az élettér, 270 nm-es hasznos alapterületű, kiváló elrendezésű, nappali ...
71 000 000 HUF
559 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (43988197)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Nyíregyháza Orosi útból nyíló utcában, egyedi, 4 éve teljes körű felújításon átesett, 72 nm-es, Nappali + amerikai konyhás, + 3...
89 900 000 HUF
1 248 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44343771)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, belváros! Kossuth utcán, 1+1 szobás, szép állapotú, felújított, 1+1 szobás lakás eladó. - Gyönyörű, panoráma- napf...
38 900 000 HUF
997 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (95347333)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Közvetlenül a. Bujtosi tó partján, gyönyörű panorámával, belső szintes, 4 szobás, 2 fürdős, erkélyes, modern, szép állapotú tár...
64 900 000 HUF
721 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri családi ház hirdetés (48762824)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 4533 m2
Szobaszám: 4
Biri település központjához közel, csendes utcában eladó egy 2022-ben teljeskörűen felújított, 80 nm hasznos alapterületű, napp...
39 990 000 HUF
499 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (14756447)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Nyíregyházán Örökösföld, Fazekas János tér! Nyíregyházán, az Örökösföld egyik legkedveltebb részén, a Fazekas Jáno...
48 900 000 HUF
801 639 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (33458581)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 8
Eladó Nyíregyháza belvárosában, a piac közvetlen közelében egy 250 m²-es, nappali + 6 szobás, igényesen megépített ikerház, ame...
150 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43837379)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern elegancia 59 négyzetméteren Garázzsal, teljes berendezéssel! Nyíregyházán a Kórház közelében eladó egy 59 nm-es 2. emele...
51 900 000 HUF
879 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sényői családi ház hirdetés (14933737)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2382 m2
Szobaszám: 4
Modern családi ház eladó sényőn! Sényő csendes, nyugodt részén eladó egy 140 m²-es, gyakorlatilag újjáépített családi ház, ame...
65 000 000 HUF
464 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (55475992)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó 51 m²-es, földszintes lakás a Toldi utcában, alakítsd saját otthonoddá! Irányár: 36 200 000 Ft +36 30 949 24 52 ...
35 900 000 HUF
703 921 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Nyíregyháza, Búza tér összes hirdetése között is.