Hirdető összes ingatlan hirdetése (59 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 59 db
Eladó Ráckevei sorház hirdetés (33437938)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Ráckevén eladó sorházi ingatlan nagycsaládosoknak vagy összeköltözőknek! *** Pest megyében, Ráckevén eladó egy kiváló lehető...
74 900 000 HUF
499 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (89293472)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 687 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tasson egy 100 nm-es, jó adottságokkal rendelkező családi ház! Az ingatlan egy csendes, nyugodt környezetben található, ...
35 800 000 HUF
358 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (93494275)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1770 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiskunlacházán van egy ház, amit nem lehet csak úgy átlapozni. 132 Nm, 2 +1 szoba, hatalmas, levegős terek, 3 méteres belmagass...
78 000 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (83353947)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Szalkszentmártonban! Kiváló lehetőség! Szalkszentmárton frekventált részén eladó egy 85 nm alapterületű csal...
15 900 000 HUF
187 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (33593732)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 9679 m2
Szobaszám: 5
Eladó ingatlan Kunszentmiklóson, kiváló lehetőség gazdálkodásra! Kunszentmiklóson eladó egy 130 m2-es lakóingatlan, amely egy ...
94 990 000 HUF
730 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (33947414)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Soroksár központjában kétlakásos családi ház eladó! Eladásra kínálunk egy 105 m2-es, 6 szobás családi házat, amely két külön l...
78 490 000 HUF
747 523 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (41364773)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Kunszentmiklóson! Kunszentmiklós csendes, nyugodt részén eladó egy 110nm-es felújítandó családi ...
39 900 000 HUF
362 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (66433428)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 60 nm-es, 2 szobás, erkélyes, magasföldszinti lakás, amely kiváló választás lehet mindazok számára, akik szeretnének ...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (46773475)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
****Tágas, erkélyes otthon kiváló elosztással, jó lokációban**** Eladó Szigetszentmiklós kedvelt részén, a Vásárcsarnok közelé...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (57192337)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 691 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Szigetszentmiklós frekventált részén, egy 2002-ben épült 4+1 szobás 160m2-es minden igényt kielégítő családi ház, amely 6...
103 900 000 HUF
649 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (94957778)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
Tass csendes, nyugodt belterületi részén eladó egy 75 nm-es családi ház, amely egy tágas, 1100 nm-es telken helyezkedik el. Az ...
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (55358756)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 355 m2
Szobaszám: 4
Kiváló műszaki tartalmú, 3 szintes családi ház dupla beállóval Szigethalmon eladó! Eladóvá vált Szigethalom kedvelt részén, c...
119 900 000 HUF
731 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai családi ház hirdetés (33516259)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 3
****Kertes családi ház eladó Budapesttől 25 km-re, Áporkán**** Budapesthez közel, a csendes, barátságos kisfaluban Áporkán kín...
76 000 000 HUF
745 098 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (89795257)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tököl egyik legkedveltebb részén! Tököl nyugodt, kertvárosias környezetében kínálunk megvételre egy 85 nm-es,...
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi hétvégi ház hirdetés (95867934)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 288 m2
Szobaszám: 4
********Reggeli kávé dunai panorámával? Ilyen otthon ritkán adódik! ******** Képzelje el, hogy a napot a Duna látványával indí...
86 900 000 HUF
965 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (32488387)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Tágas otthon és vállalkozás egy helyen! 266 m2-es családi ház Szigetszentmiklós szívében! Leírás: Szigetszentmiklós abszolút k...
149 900 000 HUF
563 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (44127797)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Pest megyében, Szigetszentmiklóson, a városközponthoz közeli részen eladó egy 280 négyzetméteres, nappali+6 szobás családi ház....
149 900 000 HUF
535 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (43432984)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 460 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 7
Álomotthon a duna partjánál halászteleken: exkluzív, 460nm2-ES rezidencia saunával és MEDENCÉVEL! Ritka lehetőség a piacon! Ha...
169 900 000 HUF
369 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi családi ház hirdetés (73129624)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma