Rendezés:

Összes találat: 8 db
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (92349833)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Erkélyes lakás Budapest 13. kerületében, Angyalföldön! Megvételre kínálunk Angyalföldön, egy helyes kis panellakást! Az ing...
51 900 000 HUF
1 853 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (25527142)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiadó 4 négy szobás 2 szintes ingatlan a VI. kerületben. Az ingatlan főbb jellemzői: ✔️ 85nm ✔️ 4 szoba ✔️ 2 fürdőszoba ✔️ Be...
450 000 HUF/Hó
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Kiadó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (83749238)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 12. kerületében, a csendes és zöld részén kiadó ingatlan. Az ingatlan főbb paraméterei - 51nm - 2 szoba - Tágas erké...
240 000 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi sorház hirdetés (37564534)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Eladó ingatlan 10. kerület csendes részén a Paprika utcában! Az ingatlan főbb paraméterei ✔️ 350nm telekméret ✔️ 140nm ingatl...
95 000 000 HUF
678 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96527421)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Budapest 07. kerületében Az ingatlanról: ✔️ 64 nm ✔️ 2 szoba ✔️ belső udvarra néző ablakok ✔️ az ingatlan a 3. ...
77 700 000 HUF
1 214 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71888169)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIII. kerületének csendes mellékutcájában, a dinamikusan fejlődő Szabolcs közben egy 24 m²-es, galériás kis laká...
48 500 000 HUF
1 796 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37775923)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egy különleges lehetőséget kínálunk Önnek a főváros szívében, Budapest 13. kerületében. Az ingatlan főbb paraméterei: ✔️ 55nm...
85 300 000 HUF
1 550 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (72339336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy különleges lehetőséget kínálunk Önnek Budapest 11. kerületének szívében. Az ingatlan főbb jellemzői: - 32nm - 1 szoba - G...
34 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Otthon Centrum IX. kerület - Allure Residence összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal