Hirdető összes ingatlan hirdetése (20 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 db
Eladó Kerekegyházai egyéb telek hirdetés (52453466)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: n/a
Kerekegyházán építési telek eladó! KMUM1166
7 250 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (95754347)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 125 m2
Szobaszám: n/a
Kecskemét-Hetényegyházán új építésű családi házak! Árgaranciával, 3 illetve 4 szobás + nappalis kialakítással is Műszaki Leí...
78 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (23836274)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: n/a
Belterületi építési telek Kecskemét-Hetényegyházán erdő szomszédságában építési telek meglévő alappal, tervdokumentációval eladó. Hívjon a részletekért. Szabó Mihály Zsolt +36707023573 ELKM010237
18 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (89344243)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Eladó ikerház Kecskeméten. Legyen Ön az első lakója! Kecskemét-Hetényegyházán eladó új építésű ikerház. A házak egyenként 9...
67 990 000 HUF
679 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (38893554)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6000 m2
Szobaszám: n/a
Utolsó osztásra alkalmas közművesített belterületi telek eladó Kecskemét-Hetényegyházán 6000nm belterületi közművesített telek...
65 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38644933)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét- Katonatelep eladásra kínáljuk remek elosztású családi házat Kecskemét- Katonatelep aszfaltos út mellett elhelyezkedő...
59 100 000 HUF
557 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jakabszállási családi ház hirdetés (42975211)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméttől mindössze 17 km-re Jakabszálláson családi ház eladó! Eladó Jakabszálláson családi házas környezetben egy 2 szoba...
56 100 000 HUF
701 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (68738141)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1483 m2
Szobaszám: n/a
Máriahegyben Arborétumhoz közeli telek eladó Máriahegyben –szomszédos telekkel összevonható- 1483m2 építési telek eladó. Igé...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (15994734)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1463 m2
Szobaszám: n/a
Arborétumhoz közeli telek eladó! Máriahegyben építési telek eladó. Közművek az utcában. Igény szerint, akár erre a telekre ...
8 350 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (47633429)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: n/a
Műkertvárosi dupla telek eladó Eladó Kecskemét Műkertvárosban csendes utcában 850m2-es telek. A telken városi víz, villany, é...
27 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (42184488)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3009 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek a Vacsihegyben Vacsihegyben minősítés előtti 3009m2-es földrész 1, 5%-os beépíthetőséggel eladó. Igény szerint, ...
11 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (56374639)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kecskeméten új építésű sorházi lakások eladók! 11 Lakásos új építésű 2 szintes társasházban lakások eladók. Mindegyik lakás n...
65 600 000 HUF
607 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (34952989)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők figyelmébe ajánlom! 700m2-es telkekből álló telekcsoport eladó Alsószéktón 700m2-es építési telkek eladók, befektet...
99 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (49273416)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2387 m2
Szobaszám: n/a
Vacsihegyi telek eladó Minősítés előtti 2387nm-es telek eladó. Igény szerint, akár erre a telekre is megépítjük tégla, akár ...
11 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai külterületi telek hirdetés (53515635)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3271 m2
Szobaszám: n/a
Helvécia külterületén 3271nm telek eladó Kiskőrösi útról nyíló közben 3271nm-es telek, melyet külön helyrajzi számú útról tudunk megközelíteni, 5%-os beépíthetőséggel eladó. (ELKM010121)
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jakabszállási lakóövezeti telek hirdetés (75839937)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1306 m2
Szobaszám: n/a
Jakabszálláson építési telek eladó! Jakabszállás új osztású része mellett, aszfaltozott utcában házhely eladó ikerház építési lehetőséggel. (ELKM010126)
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai lakóövezeti telek hirdetés (83366888)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 491 m2
Szobaszám: n/a
Építkezők figyelem! Kiskunfélegyházán telek eladó! Remek lehetőség! Családi házas övezetben iskola, óvoda közelében összközmű...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb telek hirdetés (42449381)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek a Halasi úti kiskerteknél! Jó adottságokkal rendelkező telket kínálok építkezésre Kecskemét egyik kedvelt...
19 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37177338)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten 80 nm-es családi ház 60 M Ft alatt eladó Költözzön Ön is az Irsai Lakóparkba! A Dream-Home Irsai Lakópark egy má...
59 600 000 HUF
745 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Kecskeméti egyéb ház hirdetés (43894577)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Új Otthon hihetetlen áron! – 58 Millió Ft. Az ár tartalmazza a telek árát is! Nem csoda, nem ámítás, Telek az árban! Most mé...
58 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Dream-Home Ingatlaniroda és Új Ház Építő Centrum összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal