Hirdető összes ingatlan hirdetése (24 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (17637734)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon startra ALKALMAS XV. kerület, Újpalotán az Erdőkerülő utcában eladó egy 47 m²-es, 2 szobás, földszinti, igényesen felújí...
63 000 000 HUF
1 340 425 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (77494369)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, újszerű 71nm-es 3szobas, erkélyes, étkezős, gardróbos hangulatos barátságos 6. emeleti, panorámás panellakás ...
86 000 000 HUF
1 211 267 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97337444)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület, Röppentyű utcánál 46 nm-es, 2 szobás, földszinti, akadálymentes, klímás, házközponti fűtéses tégla lakás eladó –...
67 300 000 HUF
1 463 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (16143693)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületben, a Tímár utca közelében, 20 nm-es, 1 szobás, felújított, szuterén, papíron műhely megnevezésű ingatlan eladó – ...
29 800 000 HUF
1 490 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (22534584)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Leírás XIV. kerületben, a Kassa köz közelében, 62a villamos vonalán (Rakospatak utcai megalló) eladó egy 35 nm-es, amerikai kon...
62 500 000 HUF
1 785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (36776495)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthon start hitelre is alkalmas! ! XV. Ker Rákospalotán, családi házas övezetben eladó egy 64 nm-es, 3 szobás, teljesen felúj...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (57648423)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VIII. kerület –Corvin Plazatól 5 percre, eladó egy 33 m²-es, 1 szobás, 4. emeleti parkra néző beépített erkélyes panellakás OT...
49 000 000 HUF
1 484 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27354447)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IX. kerület, Mester utca – Vaskapu utca környékén, újszerű, erkélyes 29nm-es egyszobás garzon 4szintes modern házban eladó. 2...
63 500 000 HUF
2 189 655 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (59845757)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthon start kompatibilis – XV. kerületi, Drégelyvár utcai 61 m²-es 3 szobás, beépített erkélyes lakás eladó Világos, azonnal ...
68 500 000 HUF
1 122 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43697874)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
II. kerület, Mammutnal – 31 m² + 12 m² galériás, jó állapotú, félemeleti garzonlakás eladó a Millenáris és a Széll Kálmán tér k...
61 900 000 HUF
1 996 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49242234)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
V. kerület, Nádor utca közelében, Kossuth Lajos tértől 5 percre, eladó egy 36 m-és Airbnb engedélyes, 1 szobás +galériás, 2. em...
69 900 000 HUF
1 941 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (86182138)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
XI. kerületben, a Karina út, Hamzsabegi út környékén közelében eladó egy 63 m²-es, nagy amerikai konyhás nappali +2 hálószobás,...
99 900 000 HUF
1 611 290 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (18493731)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Zuglóban, az Egressy útnál – a Stefánia út és a Városliget, Puskás Stadion közelében eladó egy világos, újszerű lakás! XIV. ke...
61 000 000 HUF
1 605 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (19443393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerület, Rákoshegyen a Helikopter lakópark egyik csendes mellékutcájában eladó egy 60 nm-es, amerikai konyhás nappali + 2...
89 900 000 HUF
1 498 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (28633937)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, modern, újszerű szerethető otthon Újbuda szívében – egy lakás, ahová jó megérkezni, és amit könnyű hosszú távon is ott...
109 500 000 HUF
1 921 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59769431)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIII. kerületben, a Gyermek tér parkos, csendes részén eladó egy 40 m²-es, külön hálószobás, teljes körűen felújított, klímás, ...
66 990 000 HUF
1 674 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (78766443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
IX. kerület rehibiltalt részén – 63 m², 2 + 1 félszobás, házközponti fűtéses, klímás félemeleti, kertkapcsolatos téglalakás ela...
97 800 000 HUF
1 552 380 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (19775217)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Budaörs Ganztelepen, kertes övezetben 25 éve épült 2 generációs csaladi ház eladó. Bruttó 300nm-es 3 szintes. Alsó szint:111...
275 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22523863)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerület – corvin NEGYED 2017-ben épült társasház • Belső kertes épület • Tetőtéri, világos 1, 5 szobás lakás Eladásra k...
76 500 000 HUF
1 779 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (98673583)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Megvételre kínálok a turisztikai szempontból is közkedvelt VII. Wesselényi utcában, közvetlenül az Erzsébet körútnal, egy belső...
90 500 000 HUF
1 967 391 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.