Hirdető összes ingatlan hirdetése (41 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 41 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (95785828)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Eladó Új Építésű Ikerház a XVIII. kerület kedvelt részén, Almáskertben! Modern otthonra vágyik csendes, zöldövezeti környezet...
124 990 000 HUF
1 225 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (92739225)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Álmai otthona várja Budapest rohamosan fejlődő városrészében! Megvételre kínálunk egy különálló, 3 fürdős, magas műszaki tart...
239 990 000 HUF
1 170 682 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (72831543)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
A Családi ingatlan kínálatában elérhető egy kétszintes ikerház, 120 nm hasznos alapterülettel, amerikai konyhás nappali plusz 3...
144 900 000 HUF
1 207 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (47243338)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4
Eladó újépítésű ikerház Almáskertben! A Családi Ingatlan kínálatában szereplő újépítésű, 134 nm hasznos alapterületű, 2 szint...
149 900 000 HUF
1 118 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (27995479)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
A Családi Ingatlan megvételre kínál, újépítésű ikerházat, Budapest XVIII. kerület Almáskert csendes mellékutcájában. Az ingat...
139 990 000 HUF
999 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (59865874)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, hőszivattyús családi ház eladó szigethalmon – saroktelken, terasszal, KERTKAPCSOLATTAL! Szigethalom csendes, csal...
119 900 000 HUF
999 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (63475843)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű különálló kertkapcsolatos ház Kiskunlacházán! Kiskunlacháza csendes, mégis könnyen megközelíthető részén kín...
72 800 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (94385319)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy újépítésű családi házat Gyál csendes utcájában! Gyál nyugodt, családbarát részén kínálunk megvételre egy...
144 900 000 HUF
1 089 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (41294937)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk egy prémium kivitelezésű ikerházat Dunaharasztin, az exkluzív Tópark lakóparkban! Dunaharaszti egyik legk...
229 900 000 HUF
1 436 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (43435783)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
229 900 000 HUF
1 436 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi ikerház hirdetés (23474778)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok, Pilis csendes, családbarát részén, újépítésű ikerházat terasszal és saját kertkapcsolattal! A modern kialak...
74 990 000 HUF
937 375 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi ikerház hirdetés (99713999)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (32633733)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok egy újépítésű családi házat Taksony szeretett lakóparkjában! Taksony nyugodt, családbarát részén kínálunk ...
169 900 000 HUF
1 204 964 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49334658)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tégla lakás Soroksáron - Teljeskörűen felújított, belső kétszintes otthon! ELADÓ ez a gyönyörű, teljeskörűen felújított...
129 900 000 HUF
1 110 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (47642864)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 4
Eladó 2 db új építésű különálló ház Kiskunlacházán! a hirdetésben szereplő ház 74 nm, nappali+3 szobás, kertkapcsolatos otthon!...
60 000 000 HUF
810 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (24972339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Álomotthon várja Gyálon! Gyál, családbarát részén kínálunk eladásra egy két szintes, 147 nm-es prémium kivitelezésű, újépítés...
144 900 000 HUF
985 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (32343797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
149 900 000 HUF
1 019 727 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (33785733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 397 m2
Szobaszám: 5
Eladók új építésű különálló házak Kiskunlacházán! a hirdetésben szereplő ház 98 nm, nappali+4 szobás, kertkapcsolatos otthon! ...
78 000 000 HUF
795 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (57229313)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 1242 m2
Szobaszám: 5
A Családi Ingatlan kínálatában eladó egy újépítésű, különálló családi ház Dabas–Sáriban! Dabas–Sári kedvelt, nyugodt részén k...
149 990 000 HUF
903 554 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (79747962)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 4
A Családi ingatlan kínálatában elérhető egy fölszintes családi ház 153 nm hasznos alapterülettel, amerikai konyhás nappali plus...
159 000 000 HUF
1 039 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Családi Ingatlan összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal