Hirdető összes ingatlan hirdetése (26 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 26 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (75178379)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1688 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Nyírszőlős központjában, Felújított, 85 nm-es, 3 Szobás Családi Ház eladó. A ház 2025-ben teljes körű felújításon...
63 900 000 HUF
751 764 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (25443435)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, Korányi Frigyes utcán, 69 nm-es, 2+2 szobás, erkélyes lakás eladó. Az ingatlan szigetelt, panel építésű társash...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (57423337)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Belvárosában, Kossuth utcán, 39 nm-es, 1 Szobás, Földszinti Lakás Eladó! Szigetelt, csúsztatott zsalu építésű, li...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (73727253)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, Nagy konyha-étkezős, 54 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (85698336)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán, Báthory lakóparkban nappali+4 Szobás, szintes ikerház eladó. A ház szigetelt, tégla falazatú, újszerű állapotú,...
128 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (66444499)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, Krúdy Gimnázium közelében, Földszinti, Azonnal Birtokba Vehető, 74 nm-es, 2+1 szobás, erkélyes lakás, garázs vásá...
61 000 000 HUF
824 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (16477392)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Hímes Városrészben, Kótaji úton, ELSŐ emeleti, 58 nm-es, 2 szobás lakás, zárt udvarban garázzsal eladó. A lakás...
52 900 000 HUF
912 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (23734239)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Örökösföldön, Azonnal Költözhető, 53 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Panel építésű társasház 4. emeletén...
41 900 000 HUF
790 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (48467659)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Sóstói Erdő Közelében, Azonnal Birtokba Vehető, 67 nm-es, 1+2 szobás, erkélyes lakás eladó. Szigetelt, tégla ép...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (34234377)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán Belváros Közelében, Azonnal Birtokba Vehető, Nappali+2 Szobás, Francia erkélyes, 56 nm-es Lakás Eladó! Szigetelt...
46 900 000 HUF
837 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (26182953)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Bujtosi tó Közelében, 67 nm-es, Nappali + 2 Szobás, Erkélyes Lakás, Bővítési Lehetőséggel Eladó. Szigetelt, tég...
69 000 000 HUF
1 029 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (63492569)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1018 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Sóstóhegyen Templom utca közelében, 100 nm-es, nappali+3 szobás, szintes családi ház eladó. A ház tégla építésű ...
59 900 000 HUF
599 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (32377473)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Kórház közelében, Szent István utcán, Felújított, 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás eladó. Szigetelt, tégla ép...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (22138875)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Jósavárosban, Ungvár sétányon, Azonnal Birtokba Vehető, 62 nm-es, Nappali+2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Szige...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33743434)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belvárosában, Sétáló utca közelében, Nappali+2 szobás, 2 erkélyes, 77 nm-es, belső szintes lakás eladó. Az ingatl...
54 900 000 HUF
712 987 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49893854)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Kórház közelében, Teljes Körűen Felújított, Azonnal Birtokba Vehető, 59 nm-es, Nappali+2 Szobás, Erkélyes Lakás, ...
51 900 000 HUF
879 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73553932)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Oros kedvelt környékén Kemence csárda közelében, nappali+3 szobás, 127 nm-es, mediterrán stílusú, luxus családi ház...
132 900 000 HUF
1 046 456 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (36434835)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Örökösföldön, 53 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Panel építésű társasház 4. emeletén található, mért táv...
41 900 000 HUF
790 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (43298469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Víztorony Közelében, Arany János utcán, Felújított, 49 nm-es, 2 Szobás Lakás Eladó. Szigetelt, tégla építésű tá...
41 900 000 HUF
855 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (63859977)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Deák Ferenc Úton, Azonnal Birtokba Vehető, 55 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó! Szigetelt, tégla építésű t...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Favorit Ingatlanközvetítő Iroda összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal