Hirdető összes ingatlan hirdetése (50 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 50 db
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (42734347)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya közkedvelt részén, a Gál István lakótelepen eladó egy harmadik emeleti, 55nm-es, erkélyes lakás, amely kiváló állapot...
45 500 000 HUF
827 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (22346125)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tatabánya Újváros közkedvelt részén eladó egy 53 nm-es, hatodik emeleti, átalakított lakás rendezett, kulturált társasházban. ...
46 490 000 HUF
877 169 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (76752373)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya Újváros kedvelt részén, a Kodály tér közvetlen közelében eladó egy 62 nm-es, 10. emeleti, erkélyes panellakás, rendez...
43 990 000 HUF
709 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Oroszlányi panel lakás hirdetés (72942954)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Oroszlány kedvelt részén, a Népekbarátsága úton kiadó egy 10 emeletes, rendezett társasház 3. emeletén elhelyezkedő, 35 nm-es a...
135 000 HUF/Hó
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (44944399)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya szívében, a város főterén ELADÓ egy földszinti, 49 nm-es lakás, egy tízemeletes, rendezett társasházban, amely elhely...
42 990 000 HUF
877 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (83155797)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az Eladó lakás Tatabányán, Kertváros közkedvelt, nyugodt részén, egy kétszintes, szigetelt téglaépület földszintjén található. ...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (83386948)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tatabányán, háromszintes, téglaépítésű társasház alagsori szintjén eladó egy kifejezetten ritka paraméterekkel rendelkező, össz...
69 900 000 HUF
812 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (34592967)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újvárosának kedvelt részén, egy tízemeletes panelépület 5. emeletén kínálunk megvételre egy 36 nm-es, barátságos hang...
34 490 000 HUF
958 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (67438744)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komárom városközponti részén, jól megközelíthető, kedvező elhelyezkedésű környezetben eladó egy társasházi lakás, amely kialakí...
46 900 000 HUF
660 563 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (42326933)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tatabányán, kedvelt környéken eladó egy 42 nm-es, 3. emeleti lakás, egy négyemeletes, téglaépítésű társasházban. Az eladó lakás...
35 900 000 HUF
854 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (44259815)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya egyik kedvelt, jól megközelíthető részén kínálunk eladásra egy kiváló állapotú, 50 nm-es lakást, amely elhelyezkedésé...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai lakóövezeti telek hirdetés (64774394)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5987 m2
Szobaszám: n/a
Tatán, a város belterületén kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező, összesen 5. 987 Nm nagyságú, tulajdoni ...
99 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyedi garázs hirdetés (84827937)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Az eladó, önálló garázs Tatabánya területén található, a tűzoltóság közvetlen közelében, könnyen megközelíthető helyen. Az inga...
7 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (43242549)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az eladó lakás 49nm-es alapterületű, és Tatabánya egyik kedvelt, jól megközelíthető részén, a Köztársaság útján található. Egy ...
36 900 000 HUF
753 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai lakóövezeti telek hirdetés (34313947)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2813 m2
Szobaszám: n/a
Tatabánya egyik fejlődő és nagy potenciállal rendelkező városi zónájában kínálunk megvételre egy 2. 813 Nm-es, belterületi, „ki...
195 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (38748723)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tatabánya kedvelt részén, a Gál István lakótelep területén kínálunk megvételre egy tulajdoni lap szerint 5. a valóságban 7. eme...
52 900 000 HUF
777 941 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb üzlethelyiség hirdetés (85873223)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tatabányán a színház mellett kínálunk megvételre két darab, külön helyrajzi számon nyilvántartott, egymás mellett elhelyezkedő ...
18 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (15841983)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: n/a
Tatabánya külterületén, nyugodt és rendezett környezetben eladó egy 720 nm-es, kivett besorolású zártkerti telek, amely azonnal...
7 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (33319923)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 813 m2