Hirdető összes ingatlan hirdetése (53 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 53 db
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (57434747)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 3
Bátaszéken eladásra kínálok, egy 62, 8 m2-es családi házat. Az ingatlanban kialakításra került 3 szoba, konyha, kis főzőfülke v...
9 500 000 HUF
153 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (15776367)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd központjában kiadó 2024-ben épített, 2025. Februárban átadott 3 lakásos társasház második emeleti, 50...
200 000 HUF/Hó
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Kiadó Szekszárdi iroda lakásban hirdetés (59286395)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tolna vármegye, Szekszárd központjában kiadó 47 nm alapterületű iroda/üzlethelyiség. Utcai bejárattal és hátsó kijárattal rende...
250 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi külterületi telek hirdetés (52533959)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2873 m2
Szobaszám: n/a
Tolna Vármegyében Szekszárd Szőlőhegyen eladó egy 2873 négyzetméteres, örökpanorámás, akár két utcára kijárható, Ny-délnyugati...
22 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Kiadó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (43437244)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd központjában kiadó 2024-ben épített, 2025. Februárban átadott 3 lakásos társasház első emeleti, 70 nm...
250 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi külterületi telek hirdetés (37773265)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1522 m2
Szobaszám: n/a
Tolna vármegye, Szekszárd Lisztesvölgyben eladó télen-nyáron könnyen, aszfaltos úton megközelíthető 1522 nm szőlő terület. Két ...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (36431351)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1296 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Tolna központjában, fő utcán eladó jó állapotú, vegyes falazatú családi ház. 1296 Nm területen 70 nm-es lakóter...
36 900 000 HUF
527 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (54894447)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakályi családi ház hirdetés (37348117)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna Vármegyében Szakályban 1275 négyzetméteren, egy 90 négyzetméteres felújítandó családi ház. Az ingatlanhoz egy különálló nyári konyha is tartozik. Az udvaron pince, a hátulsó telekrészen müvelésre alkalmas kiskert várja kertészét.
7 900 000 HUF
87 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Decsi családi ház hirdetés (74468477)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Decs központjában eladó 664 nm területen 84 nm-es vegyes falazatú családi ház. Benne 2 szoba, konyha, fürdő wc-...
19 000 000 HUF
226 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétyi családi ház hirdetés (18597854)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1570 m2
Szobaszám: 3
Tolna Vármegyében, Kétyen eladó egy 150 négyzetméteres lakóház, amely egy 1570 négyzetméteres telken helyezkedik el. Az ingatl...
18 900 000 HUF
126 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tengelici családi ház hirdetés (73443533)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 2816 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tolna Vármegyében, Tengelicen 2816 négyzetméteren, 125 négyzetméteres lakóház eladó. a ház felújítandó, de rengeteg lehetőséget...
17 500 000 HUF
140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (43445575)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna Vármegye, Dombóvár-Gunaras üdülőövezetben, sorházi épületben, galériás garzon lakás eladó. Az ingaltan 38, 5 m2, melyben ...
19 400 000 HUF
510 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (74343374)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szekszárd szívében eladásra kínálom ezt a mintegy 77 m2 alapterületű földszinti újépítésű gyönyörű lakást! ELHELYEZKEDÉS: * S...
69 500 000 HUF
902 597 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (49351357)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Tolna megye Szekszárd központ közeli utcájában eladó egy 147 nm lakóterületű, 3+2 szobás, kétszintes, újépítésű lakás, már tula...
135 000 000 HUF
918 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (93344362)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, 2. emeleti, felújítandó lakás. Benne 2 szoba, konyha, kamra, fürdő,...
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (43378539)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1520 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye Szekszárd város külterületén, a Csötönyivölgyben eladó 1520 nm területen/ szőlő és gazdasági épületként nyílvántart...
68 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (59236777)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd Újvárosi részén eladó 1. emeleti 45 nm-es, jó állapotú lakás. Benne két félszoba, főzőfülke, nappali ...
34 900 000 HUF
775 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi lakóövezeti telek hirdetés (34753563)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1932 m2
Szobaszám: n/a
Tolna Megye Szekszárd külvárosában eladó egy 1932 nm-es, összközműves, belterületi telek, 30 %-os beépíthetőséggel. a víz és a ...
16 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (47245627)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
**** Eladásra kínálok Szekszárdon egy 3 szintes családi házat! **** Eladásra kínálok Szekszárd nyugodt és innovatív részén egy...
79 000 000 HUF
731 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az OTPip Szekszárd Mészáros Lázár utca 7 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.