Hirdető összes ingatlan hirdetése (30 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 30 db
Eladó Komlói családi ház hirdetés (53427332)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 3565 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó családi ház eladó Komló-Mecsekjánosiban nagy telekkel és kiváló lehetőségekkel! Eladásra kínálunk egy felújítandó c...
24 900 000 HUF
267 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói családi ház hirdetés (75148352)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Komlón, Dávidföldön csendes utcában, eladó egy 755 m²-es telken elhelyezkedő, 182 m²-es, 4 szobás, belső kétszintes, duplakomfo...
84 900 000 HUF
466 483 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Kiadó Komlói tégla lakás hirdetés (79591728)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Komlón, Szilvásban, az Alkotmány utcában első emeleti, egyszobás, részben bútorozott lakás kiadó hosszú távra. Bérleti díj: 110...
110 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (77337964)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komló belvárosának szívében a Piramis házban, 4. emeleti, dupla liftes társasházban, 52 m²-es, felújított, két szobás lakás ela...
32 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (35437574)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komlón, a Jó szerencsét utcában eladó egy 51 m2-es 2 külön nyíló szobás 2. emeleti erkélyes téglalakás. Az ingatlan felújítandó...
17 900 000 HUF
350 980 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói étterem, vendéglő hirdetés (15454984)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Komlón egy rendkívül sokoldalúan hasznosítható, 4 szintes ingatlant, amely kiváló lehetőséget kínál vállalkoz...
89 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói családi ház hirdetés (64231944)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 245 m2
Szobaszám: 2
Komló belvárosában eladó egy 54 nm-es kétszobás önálló ház, 245 nm-es telken. a ház csendes utcában helyezkedik el, de mégis na...
32 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77371462)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2. emeleti 2 háló + nappali-amerikai konyhaEladó kertvárosi 47nm-es, keleti tájolású, 2. emeleti2 szoba + nappali-konyhás, prém...
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74428443)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertváros kedvelt részén eladó egy 10/1. emeleti, vezetékekig felújított és átalakított, amerikai konyha nappali+ 2 szoba,...
50 500 000 HUF
990 196 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (67794347)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsen Uránvárosban 47 nm-es kétszobás, teljeskörűen felújított panellekás eladó. a konyha új gépekkel beépített, mosógéppel, m...
54 900 000 HUF
1 168 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúhetényi családi ház hirdetés (39839572)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Hosszúhetény központi részén eladó egy teljeskörűen felújított, össz. Nettó 160 nm-es lakótérrel rendelkező, 2 lakrészből álló,...
99 000 000 HUF
618 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abaligeti családi ház hirdetés (78934942)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 1044 m2
Szobaszám: 9
Működő panzió Abaliget szívében eladó – kiváló befektetési lehetőség! Abaliget központjában, a festői Mecsek ölelésében kínálju...
135 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (96174173)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre ajánlok Komlón a Jó szerencsét utcában egy tégla építésű társasház 2. emeletén, 51 m2 - es, erkélyes, 2 szobás, gázk...
18 500 000 HUF
362 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarhertelendi hétvégi ház hirdetés (54874359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Magyarhertelenden strand mellett akár befektetésnek, panziónak is alkalmas, három szintes duplán szigetelt, 5 szobás, két fürdőszobás, két konyhás téliesített nyaraló, akár teljesen berendezve eladó. Ir. Á: 24, 9 M Ft Érd. : Bencsik Kata +36 70 300 9013
24 900 000 HUF
244 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abaligeti családi ház hirdetés (58522537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 324 m2
Szobaszám: 2
Panorámás, teljesen felújított ház Abaligeten, a tó közelében! Ideális választás pihenésre, kiadásra vagy befektetésnek azonnal...
37 500 000 HUF
750 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarszéki családi ház hirdetés (35757519)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 7236 m2
Szobaszám: 8
Többgenerációs családi ház hatalmas telekkel Baranya megyébenBaranya megyében, a nyugodt és barátságos Magyarszék településen k...
74 000 000 HUF
336 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mánfai családi ház hirdetés (99866563)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 3
Mánfa, központi helyén a Fábián Béla utcában bruttó 132nm-es, felújítandó, belső két szintes családi 472-es telken eladó. Falaz...
30 000 000 HUF
227 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúhetényi családi ház hirdetés (13539167)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 1407 m2
Szobaszám: 4
Patinás családi ház Hosszúhetényben érték, tér és lehetőség egybenHosszúhetényben a település központjában kínálunk megvételre ...
73 000 000 HUF
514 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói étterem, vendéglő hirdetés (72383753)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Komlón, Körtvélyesben 70 nm-es, több, mint 30 éve jelenleg is működő, jól bejáratott vendéglátó üzlet eladó. a városrész központi részen, visszatérő vendégkörrel. Csere is lehetséges ingatlanra vagy autóra, értékegyeztetéssel. Érd. : Bencsik Kata +36 70 300 9013
54 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói üzlethelyiség utcafronton hirdetés (48925847)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Komló központi részén, a város egyik legjobb lokációjában, a közkedvelt Petőfi téren eladó egy több mint 40 éve folyamatosan mű...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Komló összes hirdetése között is.