Hirdető összes ingatlan hirdetése (42 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 42 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (89535924)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk egy 51 m²-es, világos, 2 szobás, magasföldszinti panellakást Debrecen egyik legkeresettebb városrészében, a...
56 000 000 HUF
1 098 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37584293)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen közkedvelt részén, a Kishegyesi úton kínálunk eladásra egy 4 emeletes társasház 3. emeletén található, 65 m²-es, 2+1 f...
66 490 000 HUF
1 022 923 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (74684427)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen közkedvelt városrészében, Tócóskertben, a Derék utcán kínálunk eladásra egy 54 m²-es, kiváló elrendezésű, 2 szobás lak...
63 990 000 HUF
1 185 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (53764589)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Hajdúsámson központjában – mégis csendes, családias környezetben! Debrecentől mindössze kb. 15 Km-re, Hajdú...
51 900 000 HUF
741 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (44737553)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 3
Bocskaikert egyik legkedveltebb, nyugodt részén, a Monostordűlőben kínálunk megvételre egy 854 m²-es telken elhelyezkedő, brutt...
53 490 000 HUF
955 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (85673234)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a Fényes udvarban, liftes panelház 1. emeletén található lakást, amely kényelmes megközelítést biztosít minde...
46 890 000 HUF
1 339 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai külterületi telek hirdetés (39399663)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1027 m2
Szobaszám: n/a
Eladó nyaraló Nyékládházán, a Pingyom városrészen – csend, természet, panoráma egy helyen! Szeretnél egy nyugodt, természetkö...
6 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (63454175)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 7
Ha nem szeretne kompromisszumot kötni, és valóban magas műszaki tartalommal, alacsony fenntartási költséggel rendelkező, tágas ...
179 000 000 HUF
813 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (26375327)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen közkedvelt Nagyerdőalja városrészében eladó egy 51 m²-es, második emeleti, 3 szobás tégla építésű lakás csendes, zöldö...
75 000 000 HUF
1 470 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (94476937)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 4
Debrecen egyik kedvelt, kiválóan kiadható városrészében, a Hatvan utcai kertben eladó egy ingatlan, amely egy 2012-ben épült, 1...
143 500 000 HUF
1 420 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34744498)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Sámsoni úton megvételre kínálunk egy 51 nm-es, 1 + ½ szobás + étkezős, frissen felújított tégla építésű lakást. ...
55 490 000 HUF
1 088 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (41975449)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Debrecen a Biczó István kertben kínálunk megvételre egy 110 m²-es, felújítandó családi házat, amely 300 m²-es zártkerti telken ...
52 900 000 HUF
480 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (24234237)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Debrecen közvetlen közelében, Hajdúsámson egyik legkedveltebb részén, a Hadházi utca elején kínálunk megvételre egy nettó 116 m...
64 900 000 HUF
612 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (97859943)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 2878 m2
Szobaszám: 2
Hajdúsámson csendes, zöldövezeti részén a Buzogány utcában, kínálunk megvételre egy 64 m²-es, felújítandó családi házat, amely ...
17 500 000 HUF
273 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni ikerház hirdetés (73349434)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Hajdúsámson–Martinka központi részén, főútvonal mellett, mégis csendes, nyugodt környezetben kínálunk eladásra egy új építésű i...
92 000 000 HUF
867 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (56993443)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a remek lehetőséget Debrecen egyik csendes, zöldövezeti részén, a Bayk András kertben! Eladásra kínálunk egy 4...
35 900 000 HUF
834 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (92118899)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 3
Debrecen-Pacon eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 1380 nm-es telken elhelyezkedő ingatlan, amely két külön lakóegységet...
54 900 000 HUF
645 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (46577593)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 3
Hajdúsámson közkedvelt részén, Sámsonkert csendes, családbarát környezetében kínálunk megvételre egy egyedi tervezésű, 110 m²-e...
89 000 000 HUF
809 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (91767393)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen közkedvelt részén, az Újkertben, a Kartács utcában kínálok megvételre egy 73 nm-es, 9. emeleti, panelprogramos lakást....
67 500 000 HUF
924 657 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (56474745)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 1499 m2
Szobaszám: 4
Hajdúsámson központjában, mégis nyugodt környezetben eladó egy nettó 133 nm-es, felújított lakóház. Főbb jellemzők: - Telekm...
86 900 000 HUF
653 383 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Otthon Centrum Debrecen - Hatvan utca összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal