Hirdető összes ingatlan hirdetése (132 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 132 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94563949)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XVIII. Kerülétben, a Vikár Béla utcában kínálunk megvételre egy 46nm-es, 2 szobás, 4. emeleti felújítandó lakást. A c...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyimi lakóövezeti telek hirdetés (77844429)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1583 m2
Szobaszám: n/a
Somogy megyében, Nyimen eladó egy 1583nm-es belterületi telek! Nyim egy csendes, erdőkkel övezett zsákfalu Somogy megyében, mi...
15 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73376295)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hatalmas zöld fákkal körülvett, jó beosztású, 4 szobás, panelprogramos, erkélyes, budai hegyekre panorámás óbudai lakás ELADÓ! ...
89 900 000 HUF
1 137 974 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (62499348)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Kivételes lehetőség Erzsébet kertvárosának egyik legjobb utcájában! Pesterzsébet kedvelt, kertvárosi részén, a Szabótelepen k...
129 900 000 HUF
729 775 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47436574)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kelenföld, Albert utcai park közelében eladó egy 2+1 szobás összkomfortos lakás. a társasház saját kerttel rendelkezik, jó álla...
99 000 000 HUF
1 434 782 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35899444)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó stúdió lakás, Budapest VII. kerület*** Budapest egyik legkeresettebb lokációjában, a belvárosban kínálunk megvételre ...
41 500 000 HUF
1 660 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai családi ház hirdetés (21327237)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 636 m2
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi Százhalombatta Dunafüredi városrészében egy hangulatos, retró stílusú kétszobás, 110 m2-es alapterületű ...
74 900 000 HUF
680 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54364347)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Corvin Pláza közelében eladó felújított polgári lakás! Scroll down for English! Eladásra kínálok egy 100 nm-es, frissen felúj...
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (76526721)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tisztelt érdeklődő! 3%-Os hitelre alkalmas, szigetelt 2+1 szobás 70 négyzetméteres családi ház kerül értékesítésre. Az inga...
82 900 000 HUF
1 201 449 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (37376132)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó világos, 3 szobás lakás az árkád Budapest közvetlen közelében, a Budapest x. kerületében (Gyakorló köz) Kiváló elhelyezk...
77 900 000 HUF
1 097 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (62351733)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó polgári lakás a Nyugatinál kiváló lokáció, tágas terek! Budapest VI. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Nyugati ...
96 000 000 HUF
1 263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (95735496)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Családoknak és Pároknak, a biztos kezdet helye Kiváló Környezetben, az Árpád híd pesti lehajtójánál lévő, frekventált, mégis zö...
85 400 000 HUF
1 255 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (69222314)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Akadálymentesített - 72 nm-es - 2+1, 5 szobás panel lakás eladó a Hungária körút elején! ! ! ! Eladásra kínálunk a Hungária k...
67 900 000 HUF
943 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (94469451)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Óbuda egyik legkeresettebb részén, a Flórián tér közvetlen közelében a panelprogramos társasház negyedik emeletén ...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (86549357)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében, kertvárosi környezetben mégis jól megközelíthető helyen 22 lakásos, liftes, új építésű lakások várják...
73 000 000 HUF
1 089 552 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73437297)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zugló, Törökvész-stadionok, felújított, bővíthető, tetőtér megvásárolható, befektetés, parkoló, kert! Ne keressen tovább! Megt...
94 900 000 HUF
1 116 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (81364299)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a budai i. kerület egyik legkedveltebb részén, a Naphegyen egy 40 nm-es, földszinti, világos, kétszobás lakás. a környék ...
72 900 000 HUF
1 822 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45393444)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó azonnal költözhető, erkélyes lakás Budapest XIII. kerületében, a Béke utcában! Budapest XIII. kerületének kedvelt részén,...
49 000 000 HUF
1 484 848 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (62864263)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Siófokon, a Cadet Házban! Tökéletes lehetőség, hogy a Balaton partján éljen vagy nyaraljon! Az eladó 41 nm-es lak...
69 000 000 HUF
1 682 926 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44834897)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Egy ingatlan, két lakás, több lehetőség - külön vagy egyben is megvásárolható otthonok*** Eladásra kínálok a Rokolya park k...
199 000 000 HUF
1 644 628 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 7 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az OTPip Budapest I. kerület Krisztina körút 32 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal