Hirdető összes ingatlan hirdetése (26 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 26 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (38229388)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedi penthouse lakás a XXI. KERÜLETBEN! A XXI. kerület dinamikusan fejlődő részén eladó egy 97 nm-es, belső kétszintes, pré...
184 000 000 HUF
1 896 907 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54317361)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Garay Center felett, 35 nm alapterületű, 1+1 félszobás, IV. emeleti, kiváló állapot...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34575744)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a VI. kerület frekventált, de csendes részén, a Szondi utcában egy 88 nm-es, első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkez...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63193653)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A VIII. kerület folyamatosan fejlődő részén mindössze 4 perc sétára a Blaha Lujza tértől eladó egy 27 nm-es, 2. emeleti, téglaé...
35 900 000 HUF
1 329 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (83462544)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 2. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! / For English please scroll down! Bel-Bud...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (44953484)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: 5
Siófok Ezüstpartján, a Balatontól mindössze 140 méterre felújított, kétszintes családi ház és különálló melléképület eladó egyb...
147 000 000 HUF
1 256 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal2 / 2 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal