Hirdető összes ingatlan hirdetése (145 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 145 db
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (99319737)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 6
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, ha Szigethalomon keres két generációnak is tökéletes, kényelmes és otthonos házat. Ford...
135 000 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (67989474)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 7
Eladó 300 m2-es, 3 szintes, dupla nappali + 5 szobás luxus ház, Szigethalmon, a dunapart, a vadaspark és a tököli parkerdő KÖZE...
259 900 000 HUF
866 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (18194547)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 649 m2
Szobaszám: 4
Most vagy soha! Ilyen ház nem jön szembe minden nap! Felújított, napfényes, napelemes családi ház Szigethalmon, a Parkerdő kö...
111 000 000 HUF
828 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi sorház hirdetés (66497575)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 8
Tágas, modern, többszobás, kerttel rendelkező ingatlan eladó! Szigethalom központjában keresi új gazdáját ez a nappali + 6 sz...
129 000 000 HUF
645 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (99474393)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: 3
Eladó nappali+2 szobás egyszintes ikerház Szigethalom csendes utcájában! Az ingatlan 2004-ben épült, könnyűszerkezetes. Fűtés...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (26291365)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 4
Eladó Halásztelek központi, mégis csendes részén egy 182 nm-es, kétszintes, téglaépítésű családi ház, 719 nm-es, parkosított te...
132 900 000 HUF
730 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (99933431)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 4
Halászteleken lévő ingatlant kínálok megvételre, amely 804nm-es összközműves telekre épült 2019-ben. A 94 nm-es ingatlan téglá...
139 932 486 HUF
1 488 643 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (73555339)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy gyönyörű, napfényes családi házat, amely kiemelkedik kiváló minőségű kivitelezésével és figyelemre méltó ...
81 990 000 HUF
1 024 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (57927439)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 4
Eladóvá vált Halásztelek egyik csendes, rendezett utcájában egy 2023-ben épült, minden modern igényt kielégítő, 90 négyzetméter...
154 000 000 HUF
1 711 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai tanya hirdetés (43147344)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Exkluzív tóparti birtok Délegyházán! ! Eladó egy rendkívül különleges, minden igényt kielégítő, 12 296 négyzetméteres tóparti...
650 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (29349776)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 4
Keresi álmai otthonát? Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy a jövőbeli álomotthonának tulajdonosa legyen Szigethalom eg...
94 999 000 HUF
1 319 430 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (74679243)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: 4
Vízparti álomotthon Délegyházán ahol a nyugalom és az elegancia találkozik Délegyháza egyik legcsendesebb( átmenő forgalom sin...
92 999 999 HUF
1 223 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (82376341)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 298 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Panorámás, tóparti álomotthon stéggel Délegyházán! Ahol minden nap nyaralás! Képzelje el, hogy reggelente a tó csillogása ébr...
169 000 000 HUF
1 408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (94533794)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1492 m2
Szobaszám: 4
Ne hagyja ki ezt a ritka befektetési lehetőséget Szigethalmon. Ha felkeltette érdeklődését ez az izgalmas projekt, ne habozzo...
70 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (37532737)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
2026. Júniusi átadással! ! ! ! Eladó egy remekül megépített, 86 nm-es nettó lakóterülettel rendelkező, tárolónál kapcsolatos ...
88 900 000 HUF
1 033 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (24237353)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 1124 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy teljes körűen felújított, kétszintes családi ház Délegyházán, a tavak közvetlen közelében! Budapesttől mindössze 27...
149 900 000 HUF
876 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (35595273)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 317 m2
Szobaszám: 4
Eladó budaörsön egy csendes hangulatos utcában ez a 142 nm-es kétgenerációs családi ház! A Ház jelenleg két külön bejárattal ...
119 900 000 HUF
844 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (44787722)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsány kertvárosi, fejlődő környékén kínálok megvételre egy újépítésű, 95 nm-es téglafalazatú ikerházfelet. Az ingatlan ...
98 000 000 HUF
1 031 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti sorház hirdetés (88586736)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Eladó sorházi lakás Fót Királydombon Eladásra kínálok egy makulátlan állapotban lévő tágas, világos sorházi lakást Fót kiemelk...
126 990 000 HUF
1 154 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi ikerház hirdetés (25179553)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 1194 m2
Szobaszám: 6
*****Sasad egyik legszebb utcájában amerikai konyhás nappali+4 hálószobás+3 fürdőszobás ikerház teraszokkal panorámás kilátássa...
459 000 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal