Hirdető összes ingatlan hirdetése (22 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 db
Eladó Szatymazi tanya hirdetés (45312562)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 92 m2
Szobaszám: n/a
Szatymaz 3. Körzetében, a központtól mindössze 5 km-re, végig jól járható úton elérhető egy közel 9 hektáros területen fekvő ta...
18 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szatymazi tanya hirdetés (33455444)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 115 m2
Szobaszám: n/a
Csendre, térre és szabadságra vágyik, de nem szakadna el a civilizációtól? Gazdálkodna vagy rendezvényhelyszínt keres? Megtalál...
25 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi lakóövezeti telek hirdetés (37244476)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 774 m2
Szobaszám: n/a
Szegeden, a Rákóczi utcában eladó ez a 774nm-es építési telek. Jellemzői: - 774nm - 19m-es utcafront - villany, víz, gáz, csat...
59 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balástyai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (84712743)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: n/a
Balástyán 20 hektár (200644nm) egybefüggő, szántó besorolású ingatlan eladó. Elhelyezkedése: A kisteleki autópálya felhajtótól...
50 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (68841423)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2 m2
Szobaszám: n/a
Tegyen ajánlatot! ! ! Szeged, Gyálarét mellett eladóvá vált 22769nm-es, kb 90mX250m szántó besorolású ingatlan. Hrsz: 0148/13 ...
8 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (49744439)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 46688 m2
Szobaszám: n/a
Szeged, Gyálaréti földeken eladó egy 081/12 helyrajzi számú, 46688nm-es, szántó besorolású ingatlan. Minőségi osztálya: 3 aran...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (57977153)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 17772 m2
Szobaszám: n/a
Szeged, Gyálaréti földeken 17772nm-es, szántó besorolású föld eladó. Minőségi osztálya: 3 aranykorona értéke: 51. 01 Helyrajzi...
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Röszkei családi ház hirdetés (38386597)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Röszke külterületén az m5 autópálya felhajtó körforgalom közelében eladó 5755 m² (0, 5755 ha) területű, kivett tanya és szántó ...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi ikerház hirdetés (52336423)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Kecskés István telep elején eladóvá vált ez a 60nm-es, előkertes, tégla építésű ház (ikerház egyik fele), 400nm-es telk...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Röszkei családi ház hirdetés (46899638)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Röszkén, közvetlenül a falu szélén eladóvá vált ez a kivett tanya és szántó besorolású felújítandó ingatlan, 3662nm-es területt...
20 000 000 HUF
173 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi lakóövezeti telek hirdetés (64349933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 927 m2
Szobaszám: n/a
Szeged-Szentmihály új osztású részén eladóvá vált egy 927nm-es, belterületi építési telek. KÖZMŰVESÍTÉS: villany, vezetékes v...
26 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (74394444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 8
Eladó modern családi ház + utcafronti, sok lehetőséget rejtő épületrész szeged-szőregen Szőreg egyik fő utcáján kínálunk megvét...
84 900 000 HUF
404 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórahalomi családi ház hirdetés (43364634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Védett oázis az egész családnak! Mórahalmi tanya vált eladóvá a Bivalyrezervátumhoz közel. Erdővel körbevett, 5754nm-es bekerí...
98 000 000 HUF
759 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balástyai egyéb telek hirdetés (45997739)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 12146 m2
Szobaszám: n/a
Balástyán, közvetlen aszfaltos út mellett eladóvá vált ez a két helyrajzi számon nyilvántartott, összesen 12146 nm-es, körbeker...
16 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonrendesi lakóövezeti telek hirdetés (35935879)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1138 m2
Szobaszám: n/a
A Balaton északi partján, Balatonrendesen a 71. Főút Balaton felé eső oldalán, (Gyöngyvirág utca) eladó 1138nm-es építési telek...
44 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (92359943)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged- Újszeged, Főfasor végén eladóvá vált ez az 52nm-es 1990 körül épült, 2. emeleti, két szobás tégla lakás 7 lakásos társa...
62 000 000 HUF
1 192 307 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (57636427)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Szeged Belvárosában, a Bolyai János utcában eladóvá vált ez az összesen 99nm-es, két lakásként működő, felújított ingatlan. A ...
110 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (37716833)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Szegeden a Gyöngytyúk utcában 2023-ban épült társasház 2. emeletén eladóvá vált két lakás egyben. 1. Lakás: - nettó 45nm - elő...
94 000 000 HUF
912 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi sorház hirdetés (35325936)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Szeged-Újszeged, Marostői városrészben eladóvá vált ez a nappali+4 szobás, két szintes, 1980 körül épült sorház. A házzal szem...
89 990 000 HUF
671 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisteleki családi ház hirdetés (85256711)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kisteleken, a központhoz közel eladóvá vált ez az összesen 178nm-es, vályogtéglából épített, korábban üzletként üzemelő, erősen...
23 000 000 HUF
129 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az A plusz ingatlan összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal