Hirdető összes ingatlan hirdetése (81 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 81 db
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (33448897)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tolna megye Dombóvár, az újdombóvár városrészen 2021. Évben teljesen felújított 48 nm családi ház eladó. Szerkezete 50% tégla, ...
26 500 000 HUF
473 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (51575623)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1423 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében, Csávolyon eladó egy felújítandó családi ház. a település csendes részén található. Nagy udvar, két gar...
32 900 000 HUF
313 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi üzlethelyiség udvarban hirdetés (99486534)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tolna vármegye, Szekszárd központjában eladó 50 nm alagsori üzlethelyiség, mely két 25 nm-es részből áll. Megközelítése egy föl...
5 250 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (74281595)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárdon, Béri b. Á. Utcában földszinti lakás eladó. Az ingatlan 49 m2 nagyságú, melyben 2 szoba, konyha, kü...
34 900 000 HUF
712 244 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (12382728)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Tolna megye Szekszárd központ közeli utcájában eladó egy 147 nm lakóterületű, 3+2 szobás, kétszintes, újépítésű lakás, már tula...
135 000 000 HUF
918 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádvarasdi családi ház hirdetés (54933921)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 4
Eladó a Tolna megyei Völgység egyik leghangulatosabb falujában barátságos, befogadó faluközösséggel - Bonyhádvarasd csendes utc...
19 800 000 HUF
133 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (28944484)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, 2. emeleti, felújítandó lakás. Benne 2 szoba, konyha, kamra, fürdő,...
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bölcskei családi ház hirdetés (33157832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 2
Tolna Vármegyében eladó egy családi ház, összkomfortal, Pakstól 16 kilométerre, nagy napalival, nagy kertel, több mellék épület...
34 500 000 HUF
345 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (97267642)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1825 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tolna vármegye Dombóvár belvárosi csendes utcájában 1825 nm területen 115 nm felújítandó vegyes falazatú családi ház eladó. A ...
20 900 000 HUF
181 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (16949934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 801 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna vármegye, Dombóvár Újdombóvári részén 801 nm területen eladó 108 nm alapterületű vegyes falazatú, átlagos állapotú család...
28 000 000 HUF
259 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (94893336)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, erkélyes, 2. emeleti lakás. a házban lift nincs. a lakásban 2 szoba...
36 900 000 HUF
723 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi házrész hirdetés (34753374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 2
Szekszárd történelmi belvárosában, a Béla tértől csupán 2 perc sétára található ingatlan. Az épület több mint 100 évvel ezelőtt...
15 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (68593772)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna megye Szekszárd frekventált helyén, a buszpályaudvar közelében eladó egy téglából épült társasház magasföldszintjén egy 8...
33 000 000 HUF
379 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (26574564)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1520 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye Szekszárd város külterületén, a Csötönyivölgyben eladó 1520 nm területen/ szőlő és gazdasági épületként nyílvántart...
68 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi étterem, vendéglő hirdetés (95734633)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tolna vármegye, Szekszárd város északi részén, a Palánki-hegyen a 6-os útról jól megközelíthető helyen eladó 2975 nm terület, a...
135 000 EUR
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi lakóövezeti telek hirdetés (32442425)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1932 m2
Szobaszám: n/a
Tolna Megye Szekszárd külvárosában eladó egy 1932 nm-es, összközműves, belterületi telek, 30 %-os beépíthetőséggel. a víz és a ...
16 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (78339379)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd Újvárosi részén eladó 1. emeleti 45 nm-es, jó állapotú lakás. Benne két félszoba, főzőfülke, nappali ...
34 900 000 HUF
775 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sásdi családi ház hirdetés (44628573)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 2
Baranya vármegye, Sásd Településen 67 nm családi ház eladó. a lakóház szerkezete tégla. Az épület 2 szoba, konyha, étkező, kamr...
17 000 000 HUF
253 731 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (98336854)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
**** Eladásra kínálok Szekszárdon egy 3 szintes családi házat! **** Eladásra kínálok Szekszárd nyugodt és innovatív részén egy...
79 000 000 HUF
731 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (72831375)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 264 m2
Telekterület: 673 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Bácskiskun Vármegyében Baján, a fő út mellett eladó egy 673 négyzetméteres telken háromszintes épület. Hat egész szoba, két fé...
74 900 000 HUF
283 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal