Hirdető összes ingatlan hirdetése (51 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 51 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53932676)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen egyik legkedveltebb és legértékállóbb városrészén, a Nagyerdő lábánál, egy 2 szobás, 1. emeleti, világos és napf...
82 900 000 HUF
1 105 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (31569737)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 705 m2
Szobaszám: 4
Eladó Debrecen Alsó-Józsa városrész egyik csendes és elit utcájában egy igazán különleges, prémium kivitelezésű 2020. Évben tég...
169 900 000 HUF
1 163 698 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni sorház hirdetés (18232796)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 5
Eladó Debrecen egyik frekventált, csendes városrészében, Úrrétjén egy nettó 163 m²-es, belső kétszintes, nappali+4 szobás, kert...
159 000 000 HUF
975 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (51239278)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecenben a Belvárosban egy igényesen és teljesen felújított, világos, klimatizált 64 nm-es nagyságú kétszobás lakás, a...
64 900 000 HUF
1 014 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (37932533)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 4
Eladó Debrecenben, a csendes és világos József-Attila telepen egy 130 nm-es nagyságú, stabil szerkezetű, Porotherm B30-as téglá...
98 000 000 HUF
753 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (41739972)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecenben a Libakert frekventált részén egy 56 nm-es, 2 nagy szobás, étkező konyhás 3. emeleti lakás egy 4. emeletes cs...
59 900 000 HUF
1 069 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni lakóövezeti telek hirdetés (77424156)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1232 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Debrecen- Pallagon, csendes, családi házas övezetben egy 1232 nm-es építési telek, amely ideális választás lehet mind mag...
72 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (36149237)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Debrecenben a Nagyerdőalján egy 5 évvel ezelőtt igényesen és teljesen felújított, világos, napfényes, nappali+ 2 szobássá...
72 000 000 HUF
1 411 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (26198911)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Debrecenben az Újkertben egy szép állapotú, világos, napfényes, pár évvel ezelőtt teljes körűen, igényesen felújított nap...
61 490 000 HUF
1 160 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (72425994)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Debrecenben a Tócóskert frekventált, kiváló infrastruktúrájú, zöldövezeti részén egy 84 m²-es, 3. emeleti, részben felújí...
69 500 000 HUF
827 380 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49576894)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Debrecen egyik legkeresettebb és legexkluzívabb környékén, a Nyulas városrészben egy kiváló állapotú, modern, 2021. Évben...
67 000 000 HUF
1 196 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (35437893)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Debrecen Belvárosában egy 77 nm nagyságú, nappali+ 2 szobás, 3. emeleti, felújított, loggiás lakás egy téglaépítésű 3 szi...
79 900 000 HUF
1 037 662 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (34512955)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 115 m2
Szobaszám: 1
Eladó Debrecen Óvárosában egy kiváló állapotú, felújított, kerítéssel elválasztott utcafronti házrész, amely ideális választás ...
42 900 000 HUF
1 225 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34777434)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 453 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában Szentlászlófalván egy 453 nm-es összközműves építési telek, amelyen jelenleg egy felújítandó vagy l...
155 000 000 HUF
1 802 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (45322452)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Debrecen csendes és rendezett kertvárosi övezetében a Falóger városrészben, ahol egy 10...
129 900 000 HUF
1 110 256 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (95645293)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 93177 m2
Szobaszám: n/a
Eladó mezőgazdasági földterület Bács-Kiskun vármegyében, Katymár külterületén a Vodica környékén! Az ingatlan 9, 3177 hektáro...
29 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (54482314)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Eladó Debrecenben, a csendes és világos Biharikert városrészben egy 120 nm-es nagyságú, stabil szerkezetű, hőszigetelt, laposte...
106 990 000 HUF
891 583 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77334738)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Debrecenben a Wesselényi lakótelepen egy átlagos állapotú, praktikus elrendezésű, napfényes, egyszobás, 40 nm-es magasföl...
50 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (57754853)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában és az egyetemekhez közel egy igényesen felújított, 35 négyzetméteres, nappali+ 1 szobás, nyugati fe...
49 500 000 HUF
1 414 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezősasi családi ház hirdetés (77785385)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 60 nm-es alapterületű, beton alapra téglából épült masszív szerkezetű, kétszobás családi ház, amelyhez egy tágas 1259...
15 900 000 HUF
265 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Otthon Centrum Debrecen - Hatvan utca összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal