Hirdető összes ingatlan hirdetése (100 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 100 db
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (73431742)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy részben felújított, 61 m2-es, 7. emeleti lakás Csepel kedvelt részén! Ha fontos Önnek a jó elhelyezkedés, a kényelm...
65 900 000 HUF
1 080 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (78363785)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon start hitelre alkalmas lakás! Eladó az Üllői út közvetlen szomszédságában a Budapest 18. kerületében a Havanna lakótelep...
57 900 000 HUF
981 355 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (99249541)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 4
Érden, a prémium Fenyves lakópark exkluzív környezetében kínálunk megvételre egy 2008-ban épült, kifinomult stílusban megvalósí...
235 000 000 HUF
1 098 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (23397999)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Tököl csendes részén 106 négyzetméter, medencével és kandallóval! Szökjön meg a város zajától és találjon ott...
103 000 000 HUF
971 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (41457738)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó Érden egy kivételes adottságokkal rendelkező, 140 m2-es, kétgenerációs családi ház! +40m2-es Üzlethelyiség! ! ! Az inga...
147 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (16373293)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 4
****A Duna nyugalma, a főváros közelsége - exkluzív otthon, ahol minden nap feltöltődés**** Halásztelken, a fővárostól alig né...
147 900 000 HUF
1 232 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (39853488)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nem minden lakásnál ugyanaz az érzés fogad. Van ahová ha belépsz, és már fejben számolod a felújítás költségeit. Még egy festés...
89 000 000 HUF
881 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (75836774)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 7744 m2
Szobaszám: 3
Eladó tanya Kiskunlacházán! Pest megyében kivételes lehetőség gazdálkodásra, állattartásra vagy akár rendezvényhelyszín kialakí...
51 500 000 HUF
515 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (29459783)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunaharaszti egyik csendes, családias részén kínálunk megvételre egy igazán különleges hangulatú, emeleti + tetőtéri kialakítás...
76 000 000 HUF
883 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (32333295)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 302 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Szeged belvárosában kínálunk megvételre egy valóban egyedülálló, önfenntartó, 302 m2 alapterületű, 5 szobás, magasföldszinti lu...
590 000 000 HUF
1 953 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (93344925)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 3436 m2
Szobaszám: 4
Kunszentmiklóson kínálunk megvételre egy 3436 nm-es telken elhelyezkedő, kb 125 nm alapterületű felújítandó parasztházat. Az ...
38 300 000 HUF
306 400 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (44354742)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ha fontos, hogy minden kéznél legyen, és ne kelljen még felújítással kezdeni, akkor ezt érdemes megnézned. Szigetszentmiklós ...
59 500 000 HUF
975 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (43963832)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Dunavecsén! Dunavecsén eladásra kínálok egy 80 m2-es családi házat, amely egy 395 m2-es telken helyezkedik e...
34 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi hétvégi ház hirdetés (95246839)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 287 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tasson a Kisduna közvetlen közelében egy 88 négyzetméteres nyaraló. Az ingatlan 287 négyzetméteres telken helyezkedik el ...
56 900 000 HUF
646 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94734947)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, erkélyes lakás pesterzsébet zöldövezeti RÉSZÉN! Eladásra kínálunk Budapest XX. kerületének egyik legkedveltebb...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (33377337)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Szalkszentmártonban! Kiváló lehetőség! Szalkszentmárton frekventált részén eladó egy 85 nm alapterületű csal...
15 900 000 HUF
187 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (85344798)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 687 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tasson egy 100 nm-es, jó adottságokkal rendelkező családi ház! Az ingatlan egy csendes, nyugodt környezetben található, ...
35 800 000 HUF
358 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (65719773)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1770 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiskunlacházán van egy ház, amit nem lehet csak úgy átlapozni. 132 Nm, 2 +1 szoba, hatalmas, levegős terek, 3 méteres belmagass...
78 000 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (35988459)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 235 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy hangulatos, új építésű nyaraló Dömsödön, közvetlen vízpart közelében! A 33 m2-es, praktikus elrendezésű ingatlan egy...
44 900 000 HUF
1 360 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi sorház hirdetés (93556253)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 1
Kis-Duna közeli, modern nyaraló! Saját stéghasználattal! Dömsöd közkedvelt, rendezett 13 lakásos nyaralóövezetében eladó egy 2...
27 900 000 HUF
996 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 5 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az OTPip Szigetszentmiklós Tököli út 19.B - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.