Hirdető összes ingatlan hirdetése (78 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 78 db
Eladó Nézsai családi ház hirdetés (19839773)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 2918 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Nézsa legősíbb részén taláható, hagyományos vályogtéglából épült családi ház 2918 (! ) Nm-es belterületi telken. Az itt...
12 900 000 HUF
157 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (13577329)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: 2
Szentendre panorámás, Boldogtanya részén eladó nettó 90 nm-es lakóterületű családi ház, 769 nm-es telken. A ház az 1970-es év...
76 900 000 HUF
854 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (53384538)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1321 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Isaszeg központi részén eladó nettó 114 nm-es lakóterületű (+ 35 nm garázs, +5 nm pince, + 20 nm külső tárolók), felújított 4 s...
93 000 000 HUF
830 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti lakóövezeti telek hirdetés (89544653)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1678 m2
Szobaszám: n/a
Vácrátóton csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában eladó egy kb. 13 Méter széles, 1678 nm-es belterületi telek. Megnevezése...
19 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci hétvégi ház hirdetés (84996215)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 1284 m2
Szobaszám: 1
Vác zártkerti, Hermány részén eladó 1234 nm-es telken található, jelenleg nyaralóként használt egylégterű konténer, valamint me...
11 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (92434559)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunakeszi központi részén eladó nettó 41 nm-es, felújított tégla lakás. Hőtartása nagyon jó, duplán rakott tégla falazattal r...
36 900 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (67894367)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Veresegyház Termálfürdő közeli részén eladó nettó 78 nm lakóterületű, 2 lakrészes családi ház 550 nm-es telken. Jelenleg befej...
55 000 000 HUF
705 128 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nógrádi hétvégi ház hirdetés (58733437)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nógrád panorámás, zártkerti részén eladó 2 kis ház, 4 helyrajzi számon lévő 2500 nm-es telken. A telkeken ( 821 nm +821 nm+77...
27 500 000 HUF
474 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nógrádi hétvégi ház hirdetés (73434752)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1679 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nógrád panorámás, zártkerti részén eladó 2 szintes kis ház, 3 helyrajzi számon lévő 1679 nm-es telken. A telkeken (821 nm+778...
19 500 000 HUF
541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nógrádi hétvégi ház hirdetés (91376561)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1679 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
19 500 000 HUF
541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (38497552)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest 21. kerületének kedvelt részén, közel a Wittner Mária parkhoz, eladó 1. emeleti, 70 nm-es panel lakás 6 nm-es erkéllye...
83 000 000 HUF
1 185 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nógrádi hétvégi ház hirdetés (33437593)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 821 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nógrád zártkerti részén, aszfaltozott út mellett eladó, egy 16 nm alapterületű részben alápincézett, tetőtérbeépítéses, alpesi ...
9 990 000 HUF
454 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri termőföld, szántó hirdetés (32794577)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 2345 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pócsmegyeren, a Sziget út mellett eladó 2345 nm-es, szántó megnevezésű terület. Má-szk-1 jelű telek, azaz kisparcellás szántóf...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi lakóövezeti telek hirdetés (38457323)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1061 m2
Szobaszám: n/a
Erdőkertes Topolyos részén eladó 1061 nm-es lakóövezeti telek. Lke-2 besorolású, 30%-ban beépíthető, a beépítési mód oldalhatár...
24 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Kiadó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (37996393)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunakeszi gyártelepi részén kiadó félemeleti, 68 nm-es, 2 szobás, közepes állapotú lakás, igény esetén garázzsal, hosszútávra! ...
250 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (74327217)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Fót kedvelt, kisalagi részén eladó nettó 79 nm-es lakóterülettel (+ fedett teraszok 36 nm, + pince 12 nm, + melléképület-garázs...
94 900 000 HUF
1 201 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berkenyei családi ház hirdetés (87216347)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1651 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Berkenye csendes, panorámás részén eladó 1651 nm-es telken, 2026-ban épült, nettó 114 nm-es (+28 nm-es fedett terasz) családi h...
121 500 000 HUF
1 065 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (27973374)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Eladó családi ház Fót kedvelt Fótfürdő részén, a tó közelében. A ház 2022-es építésű, fa vázszerkezetű, külső 15 cm-es grafit...
199 000 000 HUF
904 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni lakóövezeti telek hirdetés (75463459)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7000 m2
Szobaszám: n/a
Őrbottyánban eladó két utcára nyíló, 7000 nm-es lakóövezeti telek. Kb. 47 Méter utcafronti szélességgel rendelkezik, Lke-1 be...
110 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunabogdányi lakóövezeti telek hirdetés (74473462)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1255 m2
Szobaszám: n/a
Dunabogdány panorámás részén eladó két utcára nyíló, 1255 nm-es lakóövezeti telek. Elsősorban lakóépületek elhelyezésére szol...
32 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 4 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.