Hirdető összes ingatlan hirdetése (57 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 57 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (49268539)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Igazi ritka lakás érkezett kínálatunkba Káposztásmegyer i. Lakótelepén, parkos környezetben, 3 emeletes ház földszintjéről. a l...
121 000 000 HUF
1 390 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (67339287)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, jó állapotú 2 szobás lakás Újpesten kiváló közlekedéssel, azonnali lehetőségEladásra kínálunk egy 50 m²-es, világos, j...
79 200 000 HUF
1 584 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (99433885)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XIII. Ker. Hun utcában egy 61nm-es, egy szobás, V. emeleti, felújítandó, kedvező rezsivel rendelkező lakás. Ideális vál...
75 000 000 HUF
1 229 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (37984336)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Újpest zöldövezeti részén 2 szintes lakás jó áronKiváló lehetőség nagyobb családoknak, vagy akár otthonról dolgozóknak! Budapes...
115 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59479988)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Itt a lehetőség, hogy a saját elképzelései alapján teremtse meg álmai otthonát. Ez az ingatlan nem csak egy lakás: egy stabil a...
59 900 000 HUF
1 393 023 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (34739779)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Újpest kedvelt részén felújított, azonnal költözhető lakás kiváló INFRASTRUKTÚRÁVAL**Újpesti lakótelepen, rendezett panelházb...
55 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (42431432)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Prémium teraszos otthon jakuzzival a XV. kerületbena lakás166 m² lakótérTágas, 55 m²-es nappali+étkező+konyha egy légtérben6 há...
229 000 000 HUF
1 371 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (47391926)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, erkélyes panellakás Újpalotán azonnal költözhetőEladásra kínálok Budapest XV. kerületében, Újpalotán a Nyírpalota ú...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (74974733)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Új Élet, Új Otthon! Újpest zöldövezetben a méltán kedvelt, Görgey Artúr úton várja új tulajdonosait ez a 86 nm. -Es, napfényes,...
110 000 000 HUF
1 279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (47739955)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó örökpanorámás, prémium felszereltségű, magasemeleti lakás a Metrodom Panorámában. a XIII. És IV. kerület határán, kiváló ...
186 500 000 HUF
1 793 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (79729247)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpesten a Rózsa utcában 71 nm-es felújított, 10. emeleti panorámás panel lakás várja új tulajdonosát! Otthon Start programban ...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (44173435)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó világos 2 és fél szobás, szép állapotú lakás a 15. kerület csendes zöldövezeti részén! Megvételre kínálunk egy igényesen ...
74 600 000 HUF
1 356 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (68827378)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Göncz Árpád városközpontban, 2 szobás lakás! Eladó egy 51 m²-es, 4. emeleti, napfényes lakás a Váci úton. a 2 szoba külön nyíló...
64 900 000 HUF
1 272 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83943593)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos, tágas lakás angyalföld csendes részén ideális otthon vagy BEFEKTETÉSBudapest XIII. kerületének közkedvelt részén, Ang...
85 900 000 HUF
1 481 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (47294434)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 5
Eladó a 13. kerületben, Angyalföldön, 369 nm-es telken egy jó állapotú, felújított, cirkófűtéses, 5 szobás ház. Az ingatlan hit...
179 000 000 HUF
1 479 338 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (36358765)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest Központ - Újpest Városkapu közt, csendes mellék utcában elhelyezkedő, második emeleti, egy szobás, nyugati fekvésű...
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (43528829)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított, azonnal költözhető lakás eladó kiváló ELHELYEZKEDÉSSEL! Eladásra kínálok egy 53 nm-es, 2. emeleti lakást ...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (54426435)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 5
Eladó Újpest Kertvárosában, egy 420nm telken elhelyezkedő, 204nm-es, 5 szobás, tetőtér beépítéses, két generációs családi ház, ...
149 000 000 HUF
730 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92253878)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület közkedvelt részén, a Visegrádi utcában csendes, parkosított környezetben, kínálok megvételre egy prémium minőségű...
109 900 000 HUF
2 338 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (47974244)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, belső kétszintes, azonnal költözhető lakás Újpest kertvárosi, csendes részén! a 4. kerület egyik legnyugodtabb, cs...
199 000 000 HUF
1 519 083 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Szent István tér összes hirdetése között is.