Hirdető összes ingatlan hirdetése (88 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 88 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (18999343)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, világos lakás a 9. Kerükletben, a Ferenc téren liftes házban! 105 M², 3 szoba, kiváló elhelyezkedés! Budapest IX....
122 000 000 HUF
1 161 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (72643936)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Zuglóban, Alsőrákoson egy csodálatos, 54 négyzetméteres plusz 12 nm terasz ( tulajdoni lapon 60 nm-es, )téglaépítésű laká...
84 000 000 HUF
1 555 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Kiadó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (93316367)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hárshegyi út - kiadó 3 szobás 120 nm-es lakás Budapest 2. kerületének egyik legnyugodtabb részén, a Hárshegy közelében! A mélt...
2 200 EUR/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43927956)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Buda 2. kerületében, a Szépvölgyi út közelében modern, napfényes otthon eladó! Eladásra kínálok egy exkluzív, 17 lakásos épüle...
100 000 000 HUF
1 694 915 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (91896812)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
105 000 000 HUF
1 721 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (36936293)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, csendes, teljeskörűen felújított otthon Mártonhegyen! Mártonhegy zöldövezeti részén, csendes környezetben kínálunk me...
152 000 000 HUF
1 853 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi sorház hirdetés (87576348)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 4
Biatorbágy, rendezett lakóparkjában a Hochwart Mihály utcában, eladó, egy négylakásos sorház szélső, belső kétszintes lakása, s...
139 900 000 HUF
1 413 131 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi tégla lakás hirdetés (61579979)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Biatorbágy -Tópark be my CITY-ben eladó egy 74nm-es luxus otthon! Eladó egy páratlan, 74 m²-es, nappali + egy szobás otthon a ...
120 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33845934)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hűvösvölgyi útra merőleges csendes utcában a kínai iskola közelében 2004 építésű liftes házban második emeleti három szobás lak...
158 900 000 HUF
1 765 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (54375744)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínáljuk ezt a 60nm-es, erkélyes, panorámás lakást 12. kerület egyik legjobb utcájában, Margaréta utcában! 4. emelet (...
114 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (18441493)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés budán! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44164354)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges lakás a XII. kerületben, a városmajor szomszédságában a hajnóczy józsef UTCÁBAN. Hogy mitől különleges? A...
119 000 000 HUF
1 608 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37847299)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csillaghegyi Ékszerdoboz: Saját kert, Panorámás terasz, Alacsony rezsi! Budapest III. kerületének legkedveltebb részén, Csill...
106 000 000 HUF
1 630 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (99442353)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 515 m2
Szobaszám: 3
Dunakeszi Révdűlőn 515 nm-es saroktelken lévő Amerikai konyhás + 2 hálós családi ház eladó! Az ingatlan egy 515 nm-es saroktel...
119 999 000 HUF
1 499 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (73348529)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 572 m2
Szobaszám: 5
Érd közkedvelt, csendes részén, kiváló elosztású amerikai konyha- nappali + 4 szobás ikerház eladó. Kiváló állapotú, 2001-ben ...
145 000 000 HUF
1 035 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (48333299)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó újszerű, világos, 3 szobás lakás Érd központjában tárolóval és beállóval! Eladó Érd központjában egy 2021-ben épült, újs...
73 490 000 HUF
1 312 321 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (25984973)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Százhalombattán világos, azonnal költözhető erkélyes otthon az Erkel Ferenc körúton! Százhalombatta közkedvelt részén, a...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (59545737)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 923 m2
Szobaszám: 4
Pócsmegyer napsütötte DNY-i domboldalán eladó egy panorámás önálló családiház kültéri medencével, 2 állásos garázzsal, műhellye...
80 000 000 HUF
816 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnásnyéki családi ház hirdetés (95947394)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1135 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kápolnásnyéken 210 m2-es kitűnő állapotú családi ház, 1135 m2-es telken. A Velencei tótól 800 méterre, M7-es autópályátó...
193 500 000 HUF
921 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (91344336)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 6
Velencén eladó egy gyönyörű, rusztikus belső építészettel rendelkező 190nm-es ingatlant! Ez az ingatlan nem csak a belső terei...
179 000 000 HUF
942 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 5 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Hidegkút összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal