Hirdető összes ingatlan hirdetése (129 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 129 db
Eladó Szentesi külterületi telek hirdetés (39799345)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 9040 m2
Szobaszám: n/a
Csak az Otp Ingatlanpontnál! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen 9040m2-es építési telek. a beépítésre váró terület jól...
11 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (93975573)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség a központban - két lakás egyben, akár 168 nm-es otthon! Kunszentmárton központjában, mégis csendes utcában kín...
11 000 000 HUF
65 476 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (92993436)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város központjához közel, egy többlakásos társas...
5 900 000 HUF
137 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (98922775)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 4
Szeged, Újszeged egyik legjobb utcájának legcsendesebb részén - a Fűvészkert és a Tisza szomszédságában - eladó egy 189 m2 alap...
178 000 000 HUF
941 798 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (93551573)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 758 m2
Szobaszám: 3
Kétszintes családi ház eladó Kiskőrös kedvelt utcájában, sok lehetőséggel! Bács-Kiskun vármegyében, Kiskőrös egyik közkedvelt,...
48 000 000 HUF
355 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (52232693)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1971 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpontnál! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város külterületén, a városközponttól mintegy 7 km-re egy g...
3 500 000 HUF
77 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (41673343)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen, egy nagyon jó állapotú utcafronti házrés...
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (49644435)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Mezőhegyesen egy 71 m2 alapterületű, 2 szobás, téglaépítésű társasházi lakás. ...
6 900 000 HUF
97 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (26374439)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Albertirsán, kiváló infrastruktúrával rendelkező, kedvelt részen kínálunk megvételre egy 719 m2-es, összközműves telken elhelye...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (15585742)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, jó elosztású 2 szobás, 1. emeleti óbudai lakás beépített loggiával - kiváló közlekedéssel! Otthon start programr...
61 900 000 HUF
1 263 265 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (84495874)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 582 m2
Szobaszám: 2
Eladó Gyula Románváros részén egy 50 nm-es, kétszobás, vegyes falazatú ház, mely egy 582 nm-es sarki telken található! Az ingat...
34 900 000 HUF
698 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (97543912)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város központjában egy többlakásos társasház (sorh...
5 000 000 HUF
92 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (78453244)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 926 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Pest vármegye, Abony, 98, 7 m2 alapterületű családi ház, 63 m2 vegyes falazatú felújított épülettel és 35, 7 m2 felújítandó tég...
26 500 000 HUF
270 408 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (34293251)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Kálvária sgt. , 49 m2-es, 2+1 szobás, 1. emeleti téglalakás eladó. a lakásban 2+1 szoba, kamra és fürdőszoba található....
48 900 000 HUF
997 959 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei sorház hirdetés (38248162)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 1
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Bács-Kiskun megyében, Tiszakécskén eladó egy új építésű sorházi lakás, amely modern...
46 900 000 HUF
822 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (21999373)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 4
Békéscsabán 153 nm-es nagypolgári ház eladó. a tégla falazatú ingatlan, a vásos egyik frekventált utcájában, a bíróság épületéh...
89 900 000 HUF
587 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (93769573)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Bács-Kiskun Vármegye, Jánoshalmán 110 m2-es tehermentes, kétszintes családi ház kiváló elhelyezkedéssel 424 m2-es telken eladó....
49 900 000 HUF
453 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondorosi családi ház hirdetés (66395552)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Kondoroson - Falusi CSOK igénybe vehető Kondoroson kínálok megvételre egy 87, 7 nm alapterületű, tégla falaz...
7 500 000 HUF
86 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (94423653)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 3
Cserkeszőlőn, eladó egy 90 nm -es tetőtér beépítéses családi ház. a tégla falazatú szigetelt, jó állapotú, tetőtérrel rendelkez...
64 000 000 HUF
711 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (32999742)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 410 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 6
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Befektetési lehetőség Baks központjában? Azonnal hasznosítható, komplex üzleti in...
139 900 000 HUF
341 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal