Hirdető összes ingatlan hirdetése (129 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 129 db
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (39498926)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Mezőhegyesen egy 136 m2 alapterületű 3 szobás társasházi lakás. Az ingatlan sz...
15 990 000 HUF
117 573 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi tanya hirdetés (41955566)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegyében Csongrád, Bokros központjától 3 percre, könnyen megközelíthető, betonúttól 300 méterre lévő, 86 m2-...
13 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mezőhegyesi sorház hirdetés (32433673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 269 m2
Telekterület: 1289 m2
Szobaszám: 7
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Mezőhegyesen egy régi iskolaépület a hozzátartozó szolgálati lakásokkal. a tel...
37 000 000 HUF
137 546 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai ikerház hirdetés (29487835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 1059 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó ikerház Orosháza legkedveltebb részén! Békés vármegye | 142, 5 m2 | 1 szoba + 3 félszoba | padlástérrel Orosháza egyik ...
38 000 000 HUF
267 605 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (45423878)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város Ómező településrészén egy 40 m2-es 1 szob...
2 500 000 HUF
55 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (19258337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Mezőhegyes belvárosának szélén egy jó állapotú 2 szobás, 62 m2 lakás. a lakás ...
9 900 000 HUF
159 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (33534779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1127 m2
Szobaszám: 2
OTP Ingatlanpont kínálatából, eladásra kínálom Csongrád-Csanád vármegyében Baks falu központjában 1127 m2-es telken lévő, 54 m2...
16 500 000 HUF
305 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (61819972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 2014 m2
Szobaszám: 6
Szentes városközpontjához közel, a Kisér elején, 2014 m2-es telken eladó egy sokoldalúan hasznosítható ipari ingatlan, amely ki...
99 000 000 HUF
651 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tömörkényi családi ház hirdetés (52449378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpontnál! Csongrád-Csanád vármegyében Tömörkény egyik közkedvelt központi utcájában előkertes kis családi há...
8 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegvári családi ház hirdetés (33413364)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1212 m2
Szobaszám: 3
***Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! *** Eladó félkész családi ház Szegvár központjában, azonnal költözhető! Szegvár központ...
17 900 000 HUF
241 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (78617236)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 221 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 4
Orosháza belvárosában, eladó egy két szintes, dupla nappalis családi ház! 1985-Ben Poroton téglából épült egyedi tervek alapján...
75 000 000 HUF
339 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (94663552)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 836 m2
Szobaszám: 4
Pest vármegye, Albertirsa kertvárosi részén 2025. Év végén átadásra kerülő 126 m2 nagyságú új építésű családi ház 836 m2-es tel...
99 900 000 HUF
792 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi lakóövezeti telek hirdetés (49739417)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség Diósd kertvárosi részén! 700 m2-es telek várja az új otthont nyújtó házat! Képzelje el, hogy egy csendes,...
40 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (53656999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
40 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (24223547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 972 m2
Szobaszám: 4
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város lakóövezetében, egy két szintes, tégla építésű, dupla komfortos 123 m2-es kiváló álla...
53 000 000 HUF
441 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyéri családi ház hirdetés (72431936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1998 m2
Szobaszám: 3
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Nagyér község központjához közel, egy 3 szoba, előszo...
3 700 000 HUF
38 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyszénási egyéb lakás hirdetés (93492428)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Békés vármegyében, Nagyszénás központjában egy 3 szoba, előszoba/közlekedő, kis előszoba, konyha, kamra, fürdőszoba és wc...
4 500 000 HUF
46 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (67747963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
***Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! *** Eladásra kínálom Csongrád-Csanád Vármegyében Szentes Berekhát városrészen egy 65 nég...
21 000 000 HUF
323 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi tégla lakás hirdetés (34847343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Szentesi, zöldövezeti, energiahatékony újépítésű lakások leköthetők --- az OTP Ingatlanpontnál! Már csak 4 lakás elérhető! Mode...
72 500 000 HUF
683 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (33714547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 805 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Békés vármegyében, Szarvason. Különleges lehetőség családoknak vagy befektetőknek! CSAK az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! El...
18 500 000 HUF
114 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal