Hirdető összes ingatlan hirdetése (67 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 67 db
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (82733958)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (78355377)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panelprogramos, 51 nm-es, felújított lakás teljes bútorzattal eladó! Eladásra kínálunk Miskolc egyik legkedveltebb és legkerese...
36 900 000 HUF
723 529 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (47923369)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc Komlóstetőn eladó egy jó állapotú, 2 szobás, 52 m2-es lakás csendes, rendezett környezetben, egy szigetelt társasház 3....
31 000 000 HUF
596 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Poroszlói lakóövezeti telek hirdetés (74194489)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1546 m2
Szobaszám: n/a
Poroszló csendes, nyugodt részén, a Fejlődés úton eladó egy 1560 nm-es építési telek, rajta egy 200 nm-es, 4, 5 méter belmagass...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ónodi családi ház hirdetés (75466337)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1354 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tágas családi ház 1354 nm-es telken állami támogatásokra alkalmas, felújított fürdőszobával és kandallóval! Eladó egy 131 nm-...
19 900 000 HUF
151 908 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Poroszlói lakóövezeti telek hirdetés (32944731)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2894 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek Poroszlón - kiváló befektetési lehetőség a Tisza-tó szívében Poroszlón, a központ közelében, aszfaltozott utcába...
11 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (74926657)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika városában, az Építők útján, 2 szobás, 47 m2-es, 3. emeleti, tehermentes, felújítandó lakás eladó tégla épületben....
17 000 000 HUF
361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (49794596)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolcon, az Avas kedvelt részén az egyetem közelében kínálunk megvételre egy 73 nm-es 3 szobás lakást egy 10 emeletes panel t...
36 990 000 HUF
506 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (55449266)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, de azonnal költözhető, hangulatos 2 szobás lakás eladó Miskolcon, Selyemréten, csendes mellékutcában, közvetlenül ...
24 500 000 HUF
480 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (89747182)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Miskolc szívében, a Széchenyi utcán kínálunk megvételre egy 115 nm-es, 3+1 félszobás, polgári jellegű lakást, amely a társasház...
64 990 000 HUF
565 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (53497882)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger belváros közelében kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező, 57 m2-es panorámás lakást! 2 Szoba...
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (94967346)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eger egyik legkeresettebb részén, egy belső kétszintes, 127 m2-es, teljesen felújított lakás várja új tulajdonosát. A lakás a ...
84 900 000 HUF
668 503 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri egyéb lakás hirdetés (33757445)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Gárdonyi Géza utca, 53 nm-es, teljeskörűen felújított lakás eladó! a vegyes falazattal épült, szigetelt, föl...
43 900 000 HUF
878 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78254272)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Eger eszéki városrészében egy 60 m2-es, két szobás, első emeleti lakást, amely kiváló lehetőséget kínál minda...
35 900 000 HUF
598 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44594296)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 286 m2
Szobaszám: 4
Miskolc egyik legkedveltebb városrészében, Martinkertvárosban kínálunk megvételre új építésű, kertkapcsolatos sorházi lakásokat...
99 490 000 HUF
771 240 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (36327393)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Egerben a Hajdúhegyen, az Epreskert utcában. Csendes utca és kulturált lakóközösség jellemzi. Az ingatlan ...
62 000 000 HUF
775 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94853587)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Károlyváros városrészen, 54 nm-es, 2. emeleti lakás eladó! a szigetelt társasházban található ingatlant két ...
41 000 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (69699663)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás - Fantasztikus ár - Azonnal költözhető - Kazincbarcika Ez a szépen megújult lakás Kazincbarcika szívében várj...
16 900 000 HUF
402 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (23885659)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában kínálunk eladásra Eger Északi városrészén egy negyedik emeleti, erkélyes, 55 m2-es la...
37 000 000 HUF
660 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (57774843)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó polgári stílusú ingatlan, Eger belvárosában a Széchenyi utcában, rengeteg potenciállal! Az ingatlan lehetőségek tárhaza...
98 900 000 HUF
482 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 4 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az OTPip Miskolc Szemere Bertalan utca 20 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.