Hirdető összes ingatlan hirdetése (82 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 82 db
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (68633424)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 427 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tisztelt Érdeklődő! 86 Négyzetméteres ház, csendes utcában! Eladó Budapest XV. kerületében, kiváló közlekedés mellett (villam...
79 900 000 HUF
929 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (15834496)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tisztelt érdeklődő! 3%-Os hitelre alkalmas, szigetelt 2+1 szobás 70 négyzetméteres családi ház kerül értékesítésre. Az inga...
84 900 000 HUF
1 230 434 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44899732)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tisztelt érdelődő! Felújított 30 négyzetméteres lakás, akár hosszú távú bérlővel, teljes bútorzattal! Eladásra kínálunk egy 2...
48 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (94335747)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
A Vár lábánál örök panorámás, napfényes nagypolgári lakás eladó! Eladó az Attila úton, egy szép, patinás, rendezett ház félemel...
129 900 000 HUF
1 273 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (41263539)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztelt érdeklődő! 2 Külön bejárattal rendelkező polgári, 3. emeleti, 124 négyzetméteres lakás az Üllői úton. Az Üllői úto...
99 990 000 HUF
806 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73546935)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium új építésű otthonok Zuglóban, ahol az infrastruktúra és a nyugalom találkozik. Eladó 2 szobás: nappali plussz 1 hálószo...
79 880 000 HUF
1 857 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (32493623)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 2. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! / For English please scroll down! Bel-Bud...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44249733)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Prémium új építésű otthonok Zuglóban, ahol az infrastruktúra és a nyugalom találkozik. Eladó 5 szobás: nappali plussz 4 hálószo...
179 990 000 HUF
1 977 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (79855577)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43453676)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Corvin Pláza közelében eladó felújított polgári lakás! Scroll down for English! Eladásra kínálok egy 100 nm-es, frissen felúj...
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13467874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32393436)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó patinás lakás az Andrássy úton, az Operához közel. Az Andrássy út frekventált szakaszán kínálunk megvételre egy 80 nm-e...
450 000 000 HUF
5 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (34474752)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 229 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 5
Budapest, 23. kerület, Soroksár újtelepen eladó 674 nm telken, 229 nm-es újépítésű családi ház. Főbb műszaki jellemzők: A ház ...
249 000 000 HUF
1 087 336 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (87445134)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Szigethalom kedvelt részén, a Duna közelében eladó egy dupla komfortos, két szintes családi ház, amely modern kialakításával ké...
55 100 000 HUF
655 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (67846732)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 9
Budakeszi kertvárosias, csendes részén ajánljuk, elsősorban összeköltözést tervező (2-3 generáció) családoknak ezt a hangulatos...
174 700 000 HUF
459 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (77933847)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 244 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 10+ 4 fél
Siófok, Foki-hegy: befektetési lehetőség balatoni panorámával! Eladó egy 4 lakásos, új építésű projekt Siófok közkedvelt rész...
125 000 000 HUF
512 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (14928843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 916 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Alsónémediben tágas telekkel és fejlesztési lehetőséggel Elhelyezkedés: Alsónémedi Telekméret: 916 m2 Építés...
144 900 000 HUF
743 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33798754)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted