Hirdető összes ingatlan hirdetése (38 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 38 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (84423477)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 67 nm-es lakás a II. kerületi Varsányi udvarban. Kiemelkedő lokációban, a Széna tér közelében, csendes utcáb...
94 900 000 HUF
1 416 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95735544)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIII. kerületben, a Gömb utcában 61 m²-es, délnyugati tájolású, 5. emeleti lakás ELADÓ! A nappali + 2 hálószobás, világos, jó...
99 900 000 HUF
1 637 704 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (48747444)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, bútorozott lakás Budapest II. kerületében, VIZIVÁROSBAN. Budapest II. kerületében, Viziváros városrészben, ...
94 900 000 HUF
1 437 878 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34439333)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Polgári elegancia és zöldövezeti nyugalom Rózsadomb és Vérhalom találkozásánál. Eladó egy 195 nm-es, különleges otthon a II. ...
336 400 000 HUF
1 725 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (93794713)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Frissen felújított prémium minőségű otthon várja új tulajdonosát a Nádor utcában. Ez az ingatlan nem csupán egy lakás, Lipótv...
179 900 000 HUF
2 949 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45792392)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kiadó luxuslakás a diplomata negyed szívében, ahol a stílus találkozik a TÖRTÉNELEMMEL Bérleti díj: 1 200 000 Ft / hó * 2 havi...
3 250 EUR/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (24373877)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ajánlom figyelmébe ezt a nagyon hangulatos lakást, melynek fenntartási költsége (közös költség+rezsi) maximum 15, 000 forintból...
190 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39394437)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Vii. , Külső-Erzsébetvárosban, a Bethlen Gábor utca közelében teljeskörűen felújított, 33 nm-es, 1+1 szobás lakás ELADÓ! Az u...
54 500 000 HUF
1 651 515 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (97949472)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XII. kerületben, kiváló környéken, a széll kálmán tér közelében, de egy csendes mellékutcában hosszútávra kiadó egy 50 nm-es, 2...
250 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest IX. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (29483445)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A vigalmi negyedben lévő, forgalmas, jó elhelyezkedésű, 53 nm-es, hangulatos utcafronti, galériás üzlethelyiség kiadó. Üzlet, ...
420 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (87496964)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 2 szoba hallos lakás, 71 nm-es, a nappali ablakai és az erkély a Dunára és a budai Várra PANORÁMÁS. A társasház folyamatosa...
193 400 000 HUF
2 723 943 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (36954357)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
12. kerület, Orbán tér feletti részén, az Óra utca közelében kis lakóközösségű társasházban frissen felújított lakás ELADÓ! A...
122 000 000 HUF
2 346 153 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (95633923)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás lakás, Airbnb engedéllyel, a bem RAKPARTON. I. , a Halász utca közelében, rendezett társasházban, félemeleti, 101 nm...
189 000 000 HUF
1 871 287 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (72436359)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy minden részletében újragondolt, otthont a Logodi utca legszebb szakaszán. Ez az ingatlan a teljes körű m...
249 900 000 HUF
2 474 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33293347)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyetemisták FIGYELEM! -RENDEZETT házban, nyugodt lakóközösség -AZONNAL KÖLTÖZHETŐ -JÓ állapotú lakás -VILÁGOS szobák -2 külön...
200 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74537445)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Budapest legikonikusabb sugárútján, a világörökség részét képező VI. kerületi Andrássy út reprezentatív szakaszán kínálunk kiad...
3 000 EUR/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55633373)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VIII. kerület – Csobánc utca / Orczy-kert közelében frissen felújított, azonnal költözhető 27 nm-es, ablakos szuterén...
20 500 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38748444)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VIII. kerület – Csobánc utca / Orczy-kert közelében frissen felújított, azonnal költözhető 31 nm-es, ablakos szuterén...
22 500 000 HUF
725 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (89548438)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest IX. kerület, bakáts tér közelében Besorolása: Raktár 44 nm 1+2 helyiség | Teljes körűen felújítva Új ablakai az épüle...
43 900 000 HUF
997 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (67724514)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk az i. kerület szívében, a méltán népszerű Batthyány utcában egy 82 nm-es, első emeleti, teljes körűen (műszak...
140 000 000 HUF
1 707 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Családi Ingatlan összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal