Hirdető összes ingatlan hirdetése (31 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 31 db
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (41566935)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szolnokon, a Lovas István úton eladó egy 71nm-es, 1+2 félszobás, felújított, FÖLDSZINTi lakás, így remek választás időseknek és...
42 800 000 HUF
602 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Besenyszögi családi ház hirdetés (96743388)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Vidékre költöznél? Ajánlatom egy családi ház Besenyszögön, egy csendes, 100%-ban magyar lakosságú kisvárosban, ahonnan Szolnok ...
54 900 000 HUF
432 283 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (63944833)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnokon, a Városmajorban eladó egy 72nm-es, első emeleti, tágas, világos lakás. Két szoba, külön fürdő és wc, konyha étkezőve...
49 000 000 HUF
680 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (18959724)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szolnokon, a Besenyszögi úton egy 2 szobás téglaépítésű ház, 878 nm-es telken. Az ingatlan 74 nm: nappali, háló, konyha, ...
19 900 000 HUF
268 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (43872341)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szuper ajánlat, ha szertnél egy cuki saját otthont a legjobb helyen! Szolnok, belváros, 1emelet, erkély, amerikai konyhás nappa...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki egyéb üzlethelyiség hirdetés (72673544)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 670 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Indítsd el saját vállalkozásod, csak  a  képzeleted szabhat határt!  Kesress franchise lehetőségeket, befektető TÁRSAKAT! Egy...
175 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tanya hirdetés (39367394)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 874 m2
Szobaszám: n/a
Szeretnél egy kisebb tanyán élni, gazdálkodni, de mégis közel a városhoz? Itt a szuper lehetőség és nem aranyáron, egy panel ár...
27 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki hétvégi ház hirdetés (78879739)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 1
Szolnokon, a Holt-Tiszánál, a Hamvas utcában eladó egy állandó lakhatásra is alkalmas felújított faház. Az ingatlan 30nm, 1 szo...
27 900 000 HUF
930 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi tanya hirdetés (56845482)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 8700 m2
Szobaszám: n/a
Eladó tanya Újszászon! 8700 Nm telken 150nm lakóház, 150nm műhely, garázs, 55nm melléképület. Főépület nappali+3 nagy háló, kon...
64 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi tégla lakás hirdetés (44478346)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű 32 lakásos aszti lakópark újszászon: 4db 2 lakásos ikerház + 4db 6 lakásos, 2 szintes társasház. 2026 Nyár eleji áta...
49 990 000 HUF
877 017 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki sorház hirdetés (89972939)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 5
Újépítésű, 103 nm-es sorházak szolnokon, csak 750eFt/NM ÁRON! ! ! Eladó Szolnokon, a Széchenyi városrészben 5 db, 103 nm-es, ...
74 900 000 HUF
727 184 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (44362769)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 3
Szolnok legkedveltebb részén, a KERTVÁROSban eladó egy 137 nm-es, kétszintes téglaház. Alkudozz erre a sok lehetőséget rejtő in...
79 500 000 HUF
580 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (56434534)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Lakásnak és irodának is top lehetőség Szolnok központjában! Saját PARKOLÓVAL! ! ! Eladó Szolnokon, a belvárosban egy 80 nm-es...
52 900 000 HUF
661 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (37283992)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Gyere, nézd meg és szeress bele ebbe a vintage hangulatú, takaros otthonba! Eladó Szolnokon, Szandaszőlős kellemes, csendes kis...
54 900 000 HUF
549 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (91294231)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ötletelj te IS! -Ilyen lehet az új konyhád kis ráfordítással, fantáziával. Eladó Szolnokon, a belvárosban, a Csokonai úton egy ...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (27335931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 6
KERTVÁROS! Eladó Szolnok legkedveltebb városrészében, a Kertvárosban egy 156 nm netto alapterületű, kétszintes ikerház. Modern ...
99 000 000 HUF
634 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki sorház hirdetés (47592478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
3 Lakás kerttel Szolnok legjobb részén! ! ! Egyszer volt, hol nem volt, zsákutca végén, erdei miliőben, tájba illeszkedő, madár...
85 000 000 HUF
1 024 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (44878842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: n/a
Fantasztikus AJÁNLAT! ! ! Az első etap már gazdára talált. Csapj le a következő ütemezésre! Szolnokon, a Rózsadombon eladó csal...
91 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (96849777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szolnokon, a József Attila úton egy ikerház egyik fele. a téglaépítésű, beton alapzatú, szigetelt ingatlan 60 nm, a telek...
32 900 000 HUF
548 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tanya hirdetés (65999648)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 22000 m2
Szobaszám: n/a
Elege van a mókuskerékből? Régóta álmodozik önellátó gazdálkodásról, állattartásról, főnök nélküli munkahelyről? Akkor ez az aj...
220 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Árkadia Ingatlan összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal