Hirdető összes ingatlan hirdetése (21 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 21 db
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49147974)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 23. kerület, két lakrészes ingatlan! CSAK készpénzes VEVŐKNEK! Budapest XXIII. kerületének Soroksár Újtelep részén ela...
39 900 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (83929522)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 439 m2
Szobaszám: 4
Két különálló lakóépület Budapest XVIII. kerületébenpraktikus elrendezés, sokoldalú felhasználási lehetőség, jó LOKÁCIÓBudapest...
99 900 000 HUF
1 135 227 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (39974473)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 761 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében önálló 93nm-es családi ház eladó, mely egy 761nm-es telken található. Az ideális elosztású, egyszin...
79 900 000 HUF
859 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53279945)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVIII. kerület bókay-kert szívében! Xviii. kerület közkedvelt részén a Bókay kert szomszédságában eladó egy otthonos, hangulato...
100 000 000 HUF
740 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (72339543)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói lakás valódi térrel és valódi potenciállal, a Városliget közelébenZugló egyik olyan részén keresel lakást, ahol a zöldeb...
79 990 000 HUF
1 095 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (31293347)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 3
Új építésű, átgondolt otthon Gyál kedvelt részén modern kényelem, élhető terek, jó helyenGyál egyik csendes, mégis jól megközel...
97 500 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (41495313)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 4
106 500 000 HUF
1 210 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (64418547)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén találhat az ...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (79837286)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 10. kerületében eladásra kínálok egy praktikus elrendezésű loggiaval ellátott 8. emeleti 68nm-es lakást. Az ingatlanba...
69 990 000 HUF
1 029 264 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (97433333)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás kerttel és tárolóval! Eladásra kínálok Kispest kedvelt részén a Jáhn Ferenc utcában egy igényesen felújított 2...
33 900 000 HUF
1 356 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (25723231)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 1
33 900 000 HUF
1 356 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (47159433)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 44 m²-es, 2 szobás földszinti lakás Felsőrákos zöldövezeti részén, kertkapcsolat, autóbeállás! Budapest x. kerületében, F...
42 500 000 HUF
965 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somi családi ház hirdetés (66567493)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 3
Som egyik nyugodt, fejlődő részén kínálok egy olyan ingatlant, amit nem megépítettek, hanem megcsináltak rendesen. a kivitelező...
79 900 000 HUF
940 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi ikerház hirdetés (43774744)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4
XXIII. kerület SOROKSÁR-ÚJTELEPNe hagyja ki ezt a különleges lehetőséget, hogy egy napfényes, zöld környezetben fekvő, csendes ...
91 900 000 HUF
706 923 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (89192436)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csepel kedvelt részén, csendes parkos környezetben eladó, rendezett társasház 3. emeletén, egy keleti tájolású, 71 m2-es 3 szob...
64 900 000 HUF
914 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (23773797)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. Ker. Újlak utcában egy 51nm-es, egy+ 2 félszobás első emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ....
72 500 000 HUF
1 421 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (33799478)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A főváros szívében! 12. kerület Ugocsa utca! Ez nem csak egy ingatlan, ez egy lehetőség! Eladó egy Budapest 12. kerületében, a ...
95 000 000 HUF
1 792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (75344477)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 572 m2
Szobaszám: 4
Jó állapotú nyaraló! Kivételes LEHETŐSÉG! Eladó Tápiószentmárton Üdülőterületén, 800 méterre a Termálfürdőtől, 61, 5 nm-s haszn...
36 900 000 HUF
604 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (32574493)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kihagyhatatlan lehetőség Budapest 20. kerületében! UTCAFRONTOS üzlethelyiség ELADÓ! Budapest XX. kerületében, kertvárosi környe...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (39444193)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XVII. kerületben a Borsó utcában egy 36nm-es, egy szobás, I. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Ady Corner összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal