Hirdető összes ingatlan hirdetése (68 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 68 db
Eladó Péceli ikerház hirdetés (55438934)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Pécelen, gyönyörű környezetben egy új építésű, panorámás, teraszos, 4 szobás, dupla garázsos, 140 m²-es ike...
136 700 000 HUF
976 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (53944343)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Százhalombattán egy kitűnő állapotú, dupla teraszos, garázsos, klímás, nettó 94 nm-es, 5 szobás, összkomfor...
94 200 000 HUF
1 002 127 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Százhalombattai sorház hirdetés (62754734)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
94 200 000 HUF
1 002 127 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői ikerház hirdetés (55335327)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 306 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monorierdőn egy újépítésű, hószivattyús, klímás, 72 nm-es, 4 szobás ikerházat. Minőségi alapanyagokból, igé...
64 900 000 HUF
901 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (22493484)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Nagytarcsán, az Öreghegyen egy új építésű, három teraszos, 138 nm-es, 2 fürdős, 5 szobás, egyszintes, önáll...
114 800 000 HUF
831 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (33353642)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Gyömrő közkedvelt lakóparkjában, a KastélyDombon egy új építésű, hőszivattyús, 68 m² alapterületű + teraszo...
83 700 000 HUF
1 230 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői sorház hirdetés (96227436)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Gyömrő közkedvelt lakóparkjában, a KastélyDombon egy új építésű, hőszivattyús, 80 m² alapterületű + teraszo...
85 900 000 HUF
1 073 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (78722693)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Tura egyik legszebb részén, aszfaltozott utcában, saroktelken, egy hószivattyús, új építésű, teraszos, nett...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (34833438)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
136 600 000 HUF
975 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (85344724)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 61 nm-es, hőszivattyús, kertkapcsolatos, teraszos, 3 szobás, ...
86 910 000 HUF
1 424 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (78535788)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 43 nm-es, hőszivattyús, 2 szobás, amerikai konyhás, nappalis,...
60 900 000 HUF
1 416 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (44464445)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 34 nm-es, hőszivattyús, 1 szobás, amerikai konyhás, nappalis,...
50 730 000 HUF
1 492 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (23916392)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 34 nm-es, hőszivattyús, erkélyes, 1 szobás, amerikai konyhás,...
53 380 000 HUF
1 570 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (69727742)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó a 8. kerületben az Orczy úton egy felújítandó, hatodik emeleti, liftes, rendezett gazdasági viszonyokkal rendelkező társa...
64 800 000 HUF
1 117 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (22335946)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 14. kerületben egy csúsztatott zsalus, klímás, felújítandó, harmadik emeleti, rendezett gazdasági viszonyokkal rendelke...
55 900 000 HUF
998 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (38177653)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
55 900 000 HUF
998 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (72763943)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 271 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk a 17. kerület egyik legszebb részén, Rákoscsaba-Újtelepen, egy modern, könnyűszerkezetes, garázsos, napelem...
134 700 000 HUF
1 141 525 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (43183799)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk a 17. kerület egyik legszebb részén, Rákoskeresztúron, teraszos, erkélyes, 120 nm-es, 4 szobás, garázsos, i...
119 700 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi sorház hirdetés (79739889)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk a 17. kerületben egy kitűnő állapotú, erkélyes 68 nm-es, 3 szobás, összkomfortos, téglából épült sorház egy...
89 800 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (94447366)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
64 800 000 HUF
1 117 241 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 4 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Egylet.hu összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal