Hirdető összes ingatlan hirdetése (106 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 106 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (77345994)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Újpesten, rendezett társasházban, erkélyes, panorámás, csendes ingatlan eladó, mely nyugodt visszavonulást biztosít a város for...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Dunakeszi pince, présház hirdetés (23884798)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Dunakeszin hosszú távra kiadó raktár! 77 Nm, fűthető, új nyílászárókkal! A bérleti díjon felül fizetendő ÁFA! Minimum bérleti idő: 12 hó Kaució: 2 hó Bővebb információkért keressen bizalommal! Referencia szám: tr060035-ml
150 000 HUF/Hó
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (73649127)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kétgenerációs házrész Újpest kertvárosában! Hitelezhető! Az összesen 105 nm-es lakás két külön bejárattal rendelkezik és levál...
103 000 000 HUF
980 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34721244)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, ...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (44327865)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Káposztásmegyeren a méltán kedvelt Homoktövis lakóparkban kínálunk megvételre egy 91 nm-es, nappali + 3 szobás, teraszos, 1. em...
149 900 000 HUF
1 647 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (94454157)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Igazi ritka lakás érkezett kínálatunkba Káposztásmegyer i. Lakótelepén, parkos környezetben, 3 emeletes ház földszintjéről. A...
121 000 000 HUF
1 390 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (38476286)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panellakás 14. Ker. , Alsórákos (67 m²) Főbb jellemzők Méret: 67 m² Szobák: 3 + gardróbszoba (ablak nélküli) Emelet: föld...
84 990 000 HUF
1 268 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (39769778)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, klímás, gardróbszobás lakás, külön mosókonyhával a Kőrakás park közkedvelt részén! Eladó Újpalotán, a Kőrakás park...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (93597666)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legzöldebb és legnyugodtabb részén akarsz lakni? Akkor ez a Te lakásod! A 14. kerületben, Alsórákoson eladó ez...
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (67583637)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten a Városkapuhoz és az Újpest központhoz közel eladó egy felújított, galériázott 29 m2-es garzonlakás. A lakás déli táj...
52 000 000 HUF
1 793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (58461316)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IV. kerületben, az Árpád üzletház közelében, az Árpád úton eladó egy 59 m²-es, azonnal költözhető, 1+2 félszobás panel lakás a ...
74 000 000 HUF
1 254 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (52526694)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Panorámás legfelső emeleti panelprogramos otthon iinfra szaunával! Főbb paraméterek: a lakás a 8. emeleten található, panorá...
84 900 000 HUF
1 267 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (97541623)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nagyerkélyes panorámás legfelső emeleti panelprogramos otthon Káposztásmegyeren eladó! Főbb paraméterek: a lakás a 8. emelet...
84 900 000 HUF
1 326 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (38435428)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség Újpesten a Pozsonyi lakótelepen megvételre egy 46nm-es, két szobás, felújított, tizedik emeleti, panoráma kilá...
58 000 000 HUF
1 260 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (23934486)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, csendes lakás IV. kerületben parkra néző kilátás! 56 M²-es, jól elosztott, világos lakás a Pozsonyi utcában,...
73 500 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (56462327)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy kivételes panorámás kilátással rendelkező, igényesen felújított panel lakás a Zugló szívében. Az ingatlan egy tízeme...
66 500 000 HUF
1 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti külterületi telek hirdetés (44259734)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 38437 m2
Szobaszám: n/a
Fóton 38437 nm, közel 4 hektáros külterületi szántó minősítésű (75 ak) telek eladó! Má-1 besorolású, kb. 80 M x 480 m, villany és gáz az utcában, betonozott út kb. 150 M. Kifüggesztéses! További részletekért keressen bizalommal! Referencia szám: tk047264-ml
42 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (57987543)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, igény esetén gyorsan költözhető, tehermentes lakás újpalotán! XV. Újpalotán, a Fő térhez és a piachoz közeli, ren...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (83458913)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rákosfalva kedvelt részén egy 46 nm-es, földszinti, két szobás, részben felújított és azonnal költözhető lakás ELADÓ! Az inga...
64 500 000 HUF
1 402 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44783388)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói másfél szobás lakás a Pétervárad utcában zöldre néző ablakokkal Eladó egy 47 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás a XIV....
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 6 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Szent István tér összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal