Hirdető összes ingatlan hirdetése (71 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 71 db
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (36643623)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest 10. kerületében eladó egy 2021-ben épült társasházban elhelyezkedő 1. emeleti, 70 nm-es, amerikai konyhás, 4 szobás la...
114 900 000 HUF
1 641 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (34833728)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Tököl csendes részén 106 négyzetméter, medencével és kandallóval! Szökjön meg a város zajától és találjon ott...
103 000 000 HUF
971 698 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (37292139)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 442 m2
Szobaszám: 3
****Prémium komfort, alacsony rezsi, gondtalan élet - ez az otthon mindent tud**** Eladó ikerház - energiatakarékos, extrákkal...
139 000 000 HUF
1 198 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (34355948)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 4
***Otthon start programra - 3%-os hitelre alkalmas családi ház pest MEGYÉBEN! *** Teljesen felújított családi ház Dunavarsányba...
147 900 000 HUF
1 027 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (38973249)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szigetszentmiklós kertvárosi részén, a Boglya utcában található ez a 2003-ban épült, 85 nm-es családi ház, amely jó elhelyezked...
74 900 000 HUF
891 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (45934379)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1770 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiskunlacházán van egy ház, amit nem lehet csak úgy átlapozni. 132 Nm, 2 +1 szoba, hatalmas, levegős terek, 3 méteres belmagass...
78 000 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (36248764)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 257 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó a XXI. kerület Királyerdőben egy igényes családi ház, amely számos előnnyel rendelkezik. Ingatlan jellemzői: Építés éve:...
299 000 000 HUF
1 163 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi sorház hirdetés (54299535)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 1
Kis-Duna közeli, modern nyaraló! Saját stéghasználattal! Dömsöd közkedvelt, rendezett 13 lakásos nyaralóövezetében eladó egy 2...
27 900 000 HUF
996 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (86933928)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 235 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy hangulatos, új építésű nyaraló Dömsödön, közvetlen vízpart közelében! A 33 m2-es, praktikus elrendezésű ingatlan egy...
44 900 000 HUF
1 360 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (37855475)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 49 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakást Budapest egyik legkedveltebb, kiváló infrastruktúrával rendelkező ...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (81145584)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon start hitelre alkalmas ingatlan CSEPEL-ERDŐSORON! Eladó 48 m2-es, 2 szobás, erkélyes földszinti lakás kiváló elhelyezk...
54 900 000 HUF
1 098 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (75942993)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Kunszentmiklóson! Kunszentmiklós csendes, nyugodt részén eladó egy 110nm-es felújítandó családi ...
39 900 000 HUF
362 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi hétvégi ház hirdetés (92945847)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy hosszú nap után nem a város zaja fogad, hanem a vízpart csendje, a természet nyugalma, és az a fajta béke,...
58 900 000 HUF
684 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (54219189)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 4
Pálmafák, Medence és Okos megoldások Pesterzsébeten! ! ! Eladóvá vált Pesterzsébet kertvárosának egyik legkülönlegesebb, 165 ...
153 990 000 HUF
933 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi családi ház hirdetés (21547544)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 504 m2
Szobaszám: 5
Szigetcsépi kétszintes családi ház üzleti LEHETŐSÉGGEL! Családjának keres ideális otthont, ahol a nyugalom és a kényelem talál...
158 900 000 HUF
902 840 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (14586237)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 291 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 6
Diósd csendes utcájában, de minden fontoshoz közel várja új tulajdonosát ez az exkluzív otthon. Az 1304 nm telekből 523 nm tart...
194 800 000 HUF
669 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (99365319)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 4
Tágas 170 nm-es, teraszos, erkélyes, pincés, gépkocsi beállós kétszintes családi ház eladó Érd Parkvárosban! Budapesti elsősorb...
159 999 000 HUF
941 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (28169555)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 805 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Kétgenerációs családi ház eladó Gödöllőn, a Kastélykert közelében! Gödöllő egyik legkedveltebb, csendes és zöldövezeti részén,...
134 000 000 HUF
905 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (69147664)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Dunaharaszti felsővárosának csendes, rendezett részén kínálunk megvételre egy kétgenerációs együttélésre is kiválóan alkalmas i...
132 500 000 HUF
716 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (57294195)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 2
Dömsöd belterületi részén eladó egy két szintes, 2 szobás, tégla építésű, összesen 85 nm-es ház, ami egy 416 nm-es telken helye...
49 000 000 HUF
576 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 4 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az OTPip Szigetszentmiklós Tököli út 19.B - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal