Hirdető összes ingatlan hirdetése (227 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 227 db
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (47649357)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Komló méltán kedvelt városrészében Szilvásban kínálok eladásra egy 41nm-es jó állapotú, téglaépítésű lakást, amely praktikus el...
26 000 000 HUF
634 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (36955296)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komló méltán népszerű városrészében Szilvásban kínálok eladásra egy teljes körűen felújított 39 nm-es lakást. Déli fekvésének k...
27 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Villányi családi ház hirdetés (94744732)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 3
Eladó Villány központjában, de csendes utcában egy átlagos állapotú családi ház. Az ingatlan két szoba, nappali, konyha, kamra,...
39 000 000 HUF
487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (92174892)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 32 m²-es lakás a Kálvária utcában. Praktikus elosztású, 1 szobás ingatlan jó lokációban. Alacsony fenntartási költségű la...
32 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44965564)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs- kertvárosban egy 3. emeleti, 1, 5 szobás panellakás! a lakás praktikus elrendezésű, két külön nyíló szobával rendel...
32 500 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (43858763)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított kisház Pécsett, közvetlenül a Tettye lábánálPécs egyik legkedveltebb, hangulatos városrészében, közvetlenül a ...
42 500 000 HUF
1 148 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (24544249)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécsett, az Esztergályos János utcában egy 4. emeleti, 50 m²-es, Erkélyes lakás! a társasház szigetelt, a lakás világos é...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi hétvégi ház hirdetés (36524647)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 5
Eladó Harkány üdülőövezetében, csendes, szélső utcában egy jó állapotban lévő két szintes önálló nyaraló. a földszinten két kül...
39 000 000 HUF
520 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (72363727)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Pécs Kertvárosában! Eladásra kínálok Pécs közkedvelt városrészében, Kertvárosban egy 47 m²-es, jó állapotú...
47 900 000 HUF
1 019 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (82387223)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy földszinti, 52 nm alapterületű, amerikai konyha-nappali+ 2 ...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77324756)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, panorámás panellakás eladó Pécs kedvelt részén kiváló befektetés! Pécsen, a Kodály Zoltán utcában eladó egy 4/4. em...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (35397735)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi teljes körűen felújított, két szintes otthon Pécs szívében. Pécs egyik legkedveltebb, központi belvárosi részén kínál...
51 900 000 HUF
710 958 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (72599279)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Kozármisleny egyik nyugodt, családbarát utcájában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, belső kétszintes családi házat, amel...
134 900 000 HUF
674 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (33272467)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív családi ház eladó Pécs egyik kedvelt részén, az Alkony utcában! Pécs nyugodt, családbarát környezetében, az egyetem kö...
129 000 000 HUF
860 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Orfűi hétvégi ház hirdetés (63784394)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 653 m2
Szobaszám: 3
Orfű egyik nyugodt, zöldövezeti részén eladó egy háromszintes, kb. 80 M² hasznos alapterületű modern nyaraló, önálló garázzsal ...
89 900 000 HUF
1 123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (42955243)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított belvárosi lakás eladó Mohácson! Mohács belvárosában kínálunk megvételre egy kiváló elhelyezkedésű, 63 m² - e...
46 500 000 HUF
738 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (49497415)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló minőségben-teljeskörűen felújított, 35 nm-es, am...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (53942995)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
Pécsett Rózsadombon Újépítésű, A+-os minimál stílusú otthon várja új lakóját! Egy modern 2 szobás ingatlant kínálunk eladásra, ...
115 990 000 HUF
1 208 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (53235944)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kertvárosi részén, a Mátyás Flórián téren eladó egy teljes körűen felújított, IV/2. Em-i, 53 nm-es, amerikai-konyha nappal...
57 900 000 HUF
1 092 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (86455755)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív penthouse Pécs szívében ahol az életstílus új szintre lépPécsett, a modern és elegáns Golden Corner társasház 4. emele...
199 000 000 HUF
1 592 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 12 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Pécs, Kincses út összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal